siemka.
Chcę iść do v2 lecz nie wiem jak się przygotować. Mam surę WP 52 lvl Ostrze M4 Zbroja M3 Wir M1 (dzis zrobiony). EQ "pro": FMS+9 sr40 kd+4, zbr 42lvl+9 kd+3 full bonus(500hp i 10 do pz) 5katna+9, ebo+9(z bonami slabymi) srebrna bransa+9 naszyjnik 10 na przeszywke, buty 2k hp, Zamkowy helm+6. Mam Full INT, 52 Wit 25 Zr.
Defa w sumie 416, hp 10k.
Jak się przygotować co mieć w eq itp? jestem zielony ;p Jeśli mam cos podac jeszcze to piszcie.
Będzie dużo +++