Skocz do zawartości

CoZlegoToNieJa

Members
  • Postów

    13
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia CoZlegoToNieJa

  1. Witam. Mam problem 'gdy gram na jakims serwerze i chcialbym sprawdzic np. ranking wpisuje /rankstats i wtedy wyskakuje mi okno cale czarne to samo jest gdy dla przykładu wpisze /bf2 co musze zrobic aby pokazywaly mi sie tam dane ktore chce uzyskac a nie " czarne okno"??? za pomoc +++++ chyba ze ktos woli -------
  2. 2xUP nic w fille zilla nie robilem UP zaraz sprobuje dzieki... dam edit
  3. Witam Mam pewien problem a wiec gdzy odpalam serwa [Hamachi] ( ktory wczesniej normalnie dzialal i troche ludzi gralo!) wyskakuje mi cos takiego ERROR: ABORTING BOOT (sending SIGTERM to parent)! [...tu jest data...] init: /bin/sh on /etc/rc terminated obnormally, going to single user mod Enter full pathname or shell or RETURN for /bin/sh i co mam zrobic za pomoc + i 5 ......
  4. Hey mam problem ze stworzeniem stroniki z rejstracja do mojego priva Hamachi Kto byl by tak miły i zrobił by mi stronke lub dal link do fajnego TuTka ( opisowego, nie filmik) dam + lub jak kto woli ------------------- gg: 22622276 ale wole na PW
  5. GM latwo zrobic zrob konto zaloz postac i potem wejdz w navicat common, potem gmlist gdy otworzy sie tabela dodaj swoja postac tam. Tylko dokladnie nick przepisz! NAVICAT: common--->gmlist----> wpisujesz nick hara! DAJ -----------
  6. Elo Szukam osob do postawienia serwera [ Hamachi ] sam probowalem ale nie wychodzilo a wiec kto by postawil mi serwer dostanie na nim GM badz GA a uzgodnienia pisac na PW GG: 22622276 - - - - - - - - - -DAJ ----------------------------
×
×
  • Dodaj nową pozycję...