Witam
Mam pewien problem a wiec gdzy odpalam serwa [Hamachi] ( ktory wczesniej normalnie dzialal i troche ludzi gralo!)
wyskakuje mi cos takiego
ERROR: ABORTING BOOT (sending SIGTERM to parent)!
[...tu jest data...] init: /bin/sh on /etc/rc terminated obnormally, going to single user mod
Enter full pathname or shell or RETURN for /bin/sh
i co mam zrobic za pomoc + i 5
......