Skocz do zawartości

Dikario

Members
  • Postów

    267
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Dikario

  1. Dikario

    Witam

    Jak tego nie wiesz, to nawet sie za te pliki nie zabieraj >.<
  2. 7/10 mi sie podoba.
  3. strona off bo server off, bo komp admina off
  4. Mam nadzieje ze bedzie cap 100
  5. Dikario

    Jaki priv?

    zapomnialem o esro. Esro jest spoko raty nice . Zatem DWO i esro.
  6. Dikario

    Jaki priv?

    a ja polece Ci tylko i wylącznie DWO . no i może troche Gsrov2 i Class. Ale Class za wysokie raty wiec jak dla mnie server to testowania buildów .
  7. Dikario

    [INFO] Titanium

    chyba jedyny server ktory doceniam oprocz DWO .
  8. tez to mam tylko ze na gsro_v2
  9. Dikario

    GrindRoad

    jest off i robia testy, naprawiaja lagi. wiec moze juz dzis nie bd .
  10. i od 1 .
  11. Dikario

    Diamond problem

    To samo mam dlatego zrezygnowalem i gram na dwo media mam te co bylo we wczesniejszym poscie .
  12. Nie wiem co z tym zrobic , ale powiem Ci ze jakis rok temu na sw2 mialem to samo. Wkurzylem sie, zalogowalem sie 3tyg pozniej i postaci nie bylo ;o
  13. Dla mnie to pasi, może nawet zostane gmem na jednym kid GM, nie no joke . Ale fajnie ze bedzie coraz wiecej, moze nawet ktos sie natrudzi i zrobi z capem 100 albo 80
  14. znajdz sobie jakis server na emulatorze, są jeszcze takie z ratami nawet i 70 .
  15. clientless i holybot nie działają na grindroad .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...