mam pytanie czy trudno jest zrobic autoclikera?
Prosiłbym o nakierowanie mnie co i jak.... gdyz bardzo mi potrzebny... chodzi mi o klikanie myszka i klawiszami na klawiaturze.... aha i jeszcze czy da sie zrobic zeby "myszka zataczala kolka" np, w grze... (ustawic tak zeby kursor sam gonil tam gdzie my chcemy np,; w kolko)
z gory thx