Skocz do zawartości

qqqqqq

Members
  • Postów

    107
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia qqqqqq

  1. mam pytanie czy trudno jest zrobic autoclikera? Prosiłbym o nakierowanie mnie co i jak.... gdyz bardzo mi potrzebny... chodzi mi o klikanie myszka i klawiszami na klawiaturze.... aha i jeszcze czy da sie zrobic zeby "myszka zataczala kolka" np, w grze... (ustawic tak zeby kursor sam gonil tam gdzie my chcemy np,; w kolko) z gory thx
  2. qqqqqq

    *WarRock* Bypass

    mnie kiklo po 10 min... wiecej razy juz nie probowalem
  3. takie info to warrock private.... albo google
  4. qqqqqq

    pytanko

    sa programy co "wyciagaja" tp z gry....
  5. napisz na gg 3337456, i wyslij mi co tam masz napisane w from 1 i modole
  6. qqqqqq

    Run Time Error

    "Tak jak niemożna przechodzić z servera na srever gdyż kika pb" to mi sie wogole nie podoba...... i mnie to denerwuje
  7. temat mialbyc zamkniety!!!
  8. qqqqqq

    adressy na 13.7.08

    nie wiem po co... jak chyba sie nie smienily ale spoko ;]
  9. w sumie najpotrzebniejsze haki
  10. qqqqqq

    Texture Editing

    jak dla mnie spoko... musze sprobowac
  11. qqqqqq

    Kazdy hack nie działa

    moze zaslaby komp?
  12. yyyy regulimin czytamy?
  13. moja odpowiedz.... obcja szukaj nie gryzie... bedziesz dokladnie zledzil przebieg forum i bedziesz znac odpowiedzi na wszystkie pytanie(nom prawie) i bedziesz wiedziec jak co robic( hak VIP, nie wszystkie, ale wiekszosc.... a reszte to juz sam wpadniesz) ....
  14. Ja bym prosil o te linki w tym temacie albo na pw z gory thx
  15. qqqqqq

    Public_Punkhack_Bypass

    nie polecam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...