Skocz do zawartości

DubleDoor

Members
  • Postów

    364
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O DubleDoor

  • Urodziny 08.02.1991

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Rzeszów

Osiągnięcia DubleDoor

  1. Spoko zapowiedz^^ dodaj jakieś ssy, informacje??
  2. DubleDoor

    Z: Antares [PL] [DEDYK]

    Ja również wbijam pzdr all XaaR w shinsoo;p
  3. poszukuję 1hit killera na privy, większość zaprezentowanych na forum nie działa Jeżeli ktoś poda 1hit killera który będzie działał w 100% na Mexortis otrzyma mój limicik plusów
  4. Ok to zrobiłem poleciały mi pliki;/ i ch...wyswietla się żebym wpisał login wpisuje root i cały czas przeskakuje ta sama linijka nie wiem o co chodzi;/
  5. Powie Mi ktoś co dalej zrobić jest to próba postawienia servera przez virtual box dochodzi do tąd i siema;/ bardzo proszę o pomoc
  6. Witajcie kiedy zrobiłem restart servera wyskakuje takie coś nie wiem o co chodzi ...bardziej wyjaśnić wam może ProKox jeśli możesz opisz moją sprawę
  7. Witajcie próbuje postawić server hamachi na konsoli wyskoczyło mi takie coś że connect network is unreachable czyli że server ma chodzić. pozmieniałem ip moje z końcówką na 100 i gdy chce odpalić mam takie coś o co chodzi?
  8. Witam tak jak w temacie proszę o link bądz zrobienie tuta jak postawić server hamachi na win7 z programem virtualbox
  9. DubleDoor

    Sell Konto Pandoramt2

    Na sell konto na Pandoramt2 ninja archer 101 lvl dobre eq wiecej na pw badz gg 6510852
  10. Wypierdalaj szczylu to sobie powiedz do mamusi...kolejny cwaniak przed monitorem...nie masz nic ciekawego do powiedzenia to zamknij ryja mośku
  11. Witam zamienie się kontami za stary xlast konta działają za konto na pl astral niebiescy najlepiej jakieś 54 + i najlepiej sura bm:) eq nie musi byc jakieś wylewne odpowiem na wszystkie pytania dotyczace wymiany i opisze konto na pw gg 6510852
  12. Przecież narazie i tak jest off...
  13. Neokid to z ciebie przeszczepie zastanów się co piszesz bo może ktoś jest starszy od ciebie...
  14. I tak na razie nic z tego;/ też gram na xlast pobrałem lunchera wkleiłem i pisze ch1 offline ch2 również offline na stronie all on a login off i chu...;/ pzdr
  15. Coś ty ja naprawili chyba bo przed chwilą zalogowałem się na postac postalem chwile i mnie wywaliło;/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...