Skocz do zawartości

bodyelo

Members
  • Postów

    39
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia bodyelo

  1. mozna zamknąc...zrobiłem inną postac weszłem w to samo miejsce i dednełem mojego woja nowa tam została....dzieki za linki + poleciał
  2. haki mi nie chodzą
  3. problem jest nadal ten sam ze w scianie siedze...jesli ktos ma luzne konto na oddanie to niech pisze na pw... to wejde i sam sie dedne a tamto zostanie w atlatydzie..innego sposobu nie widze....dodam ze weszłem przez m1 a nie przez doline
  4. weszłem przed chwilą do atlantydy i wwaliło mnie w sciane...nie wazne czy wchodze przez kamera mod czy chinola to jestem w scianie..Próbowałem wpisywac w konsole(F5) warp 99 33 czyli namiary teleportu ale nic...przezuci mnie w jakies miesce i jak sie chce ruszyc to loga...kolega weszedł zeby mnie dednąc ale pojawił sie w innym miejscu w scianie i nie widzielismy sie ale jak on wpisywał w konsole to all ok....co zrobic? szkoda mi mojej postaci
  5. lol ten klient ma ponad 600mb ale ściągnę
  6. ale jak sciagne klienta to all po chinsku bedzie?
  7. Mam hwanga dla woja ale jak go daje na tego sure w m1 to wyskakuje ze po ulepszeniu bedą to pierwszozedne buty...wszystko ok ale dlaczego tylko 190deffa?
  8. chciałem sie upewnic tylko
  9. zastanawiam sie czy ulepszac bojowego na syriusza w dt? pisze ze mam 100% szansy a potrzebne sa perły i inne zadko spotykane itemy...Dodam ze gram na fkyt2.cn
  10. ja jak grałem wczoraj jakies 6godz...bo po szkole zupełnie nie miałem co robic koło domu, to wywaliło mnie z 100razy napewno
  11. lol wczoraj zaczełem grac mam prawie all skile na p i pro eq a oni off...ale pisze ze online ....ale przy logu jest bład..moze zabezpieczają polskie ip.....da sie jakos przez proxy wejsc na metka?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...