weszłem przed chwilą do atlantydy i wwaliło mnie w sciane...nie wazne czy wchodze przez kamera mod czy chinola to jestem w scianie..Próbowałem wpisywac w konsole(F5) warp 99 33 czyli namiary teleportu ale nic...przezuci mnie w jakies miesce i jak sie chce ruszyc to loga...kolega weszedł zeby mnie dednąc ale pojawił sie w innym miejscu w scianie i nie widzielismy sie ale jak on wpisywał w konsole to all ok....co zrobic? szkoda mi mojej postaci