Skocz do zawartości

R4sT1

Members
  • Postów

    36
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia R4sT1

  1. Najlepiej jak by porawione byly jezyki i kombo,bo mam na full i ani nie moge zalaczyc komba ani nikogo nie rozumiem z innych krolestw
  2. Polecam strzelaka bo skowyt slabsze dmg o 40%
  3. dziala swietnie wogole nie kicka
  4. A po za tym dziecko pisać nie umie
  5. mam ustawione 2000-4500 dla kazdego rodzaju wedki
  6. ja z tych czasów nie korzystałem i wyłowilem juz ok 2k ryb
  7. R4sT1

    Pytanie

    przy 25mb nie mam lagow nawet przy 15 zalaczonych postaciach
  8. Mam pytanie wiecie co to jest za hack? Koleś wali wirem na srodku dt a kilka innych osob pada kolo sciany ?
  9. tez go uzywam bardzo dobry bot
  10. ja osobiscie mam zbroja m10 ostrze m8 i strach m7 i z boja niezły exp
  11. na ghoscie spotowac i wstac bo to dziala juz to kiedys zauwazylem
×
×
  • Dodaj nową pozycję...