Skocz do zawartości

koszula10

Members
  • Postów

    346
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O koszula10

  • Urodziny 09.04.1993

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Polska

Osiągnięcia koszula10

  1. koszula10

    Z: Evenar [PL][DEDYK]

    serw jest super wbijac all , jako jeden z nielicznych serwerow na starcie niemial zadnych bugow, teraz tez oczywiscie wbijac , serw pro
  2. koszula10

    NemezisMt2[PL][DEDYK]

    up i 2x i 3x up po ch*j nadarmo spamujecie postow chcecie sobie nabic?
  3. koszula10

    VitYt2[Dedyk]

    ahaha jestes ciota
  4. up spostrzegawczy jestes @ topic sam sobie znajdz dzial na stronie stratowej mpc masz do wyboru rozne dzoaly znajdz sobie odpowiedni , a nie, troche poszukaj a nie spamujesz nadarmo
  5. koszula10

    MuchaPucha[Dedyk][PL]

    kolejny idiota , jak juz nieraz mowilem bana mu na ip
  6. koszula10

    NemezisMt2[PL][DEDYK]

    co za [cenzuza] najlepiej bana na ip mu , zeby drugi raz przypadkiem nie zachcialo mu sie zaspamic
  7. ile razy dacie prezke tego gowna? jezeli usuwaja to maja powod..
  8. Bylo http://www.mpcforum.pl/topic/436927-darkxenipl-pldedyk/ Bylo http://www.mpcforum.pl/topic/436927-darkxenipl-pldedyk/
  9. won z jakims ikarianem !!
  10. koszula10

    UltraMt2

    tego niemozna nazwa prezka napewno nikt niewjedzie na ten smieszny serwer
  11. koszula10

    Zobacz

    jeszcze tego niezamkneli?!
  12. koszula10

    CrakenMT2

    up no wiesz nikt sie niedomyslil
  13. koszula10

    CrakenMT2

    najgorsza prezka jaka wogole widzialem , najgorsza , jak tu kompletnie nic niema same podane sieci , kompletna beznadzieja napewno niezagram
  14. no super , a jakbys niezauwazyl to dzial do publikacji serwerow , leci raport
  15. ty lepiej siedz cicho kolega ci podpowiada gdzie masz zamiescic temat zebys jak najszybciej otrzymal odpowiedz a ty co? i raport juz polecial
×
×
  • Dodaj nową pozycję...