Witam mam mały problem ponieważ zainstalowałem sobie rappelz na Windows 7 i niechce mi działać gdy naciskam start wyskakuje mi okienko Rappelz-Error i pisze RenderDevice Create Error prubowałem uruchomić ze zgodnośćią z Windows Xp (Service Pack 3) i z tymi innymi co tam jeszcze zostały i cały czas jest ten sam błąnd może wie ktoś jak uruchomić Rappelz na Windows 7 czekam na jakieś podpowiedzi co zrobić ???