Skocz do zawartości

taktaknie

Members
  • Postów

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia taktaknie

  1. taktaknie

    Problem

    nie pomogło nadal to samo
  2. taktaknie

    Problem

    Witam mam mały problem ponieważ zainstalowałem sobie rappelz na Windows 7 i niechce mi działać gdy naciskam start wyskakuje mi okienko Rappelz-Error i pisze RenderDevice Create Error prubowałem uruchomić ze zgodnośćią z Windows Xp (Service Pack 3) i z tymi innymi co tam jeszcze zostały i cały czas jest ten sam błąnd może wie ktoś jak uruchomić Rappelz na Windows 7 czekam na jakieś podpowiedzi co zrobić ???
×
×
  • Dodaj nową pozycję...