Witam, szukam tytułu piosenki, której krótki fragment(refren?) wpadł mi w ucho.
Nie jestem niestety w stanie powiedzieć więcej, ale było tam coś w tym stylu
"la la la la pam pam pero, lalala pam pero" jeszcze było tam chyba coś takiego "korale, kantare"(koooraaale kaaantaaaaare-tak było śpiewane)
Jeśli ktoś coś kojarzy będę baaardzo wdzięczny, bo bardzo mi się ta piosenka podoba, a wpisując to co powyżej w google, nie wyskakuje nic na temat tej piosenki którą szukam może ktoś coś kojarzy i mi pomoże ?
Z góry OGROMNE DZIĘKI ZA POMOC
P.S
tekst który zacytowałem, na pewno ma inną pisownie. Napisałem jedynie "tak jak słychać"