Skocz do zawartości

xAchillesx

Members
  • Postów

    21
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia xAchillesx

  1. 2x 3,2 Ghz 4 GB 4 mb http://5.204.135.155/ http://5.204.135.155/reg.php http://www.multiupload.com/CFKO9RTBV7 5.204.135.155 http://www.multiupload.com/BOIAG9C6TX http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=ad41d886c1546650517d39a9be6e9479a9896caa6c22d4b8cafae0f7c14afc02-1315130439 NIE 2000% 2000% 2000% narazie niema Hamachi , Gra 16:00-22:00 16:00-22:00 16:00-22:00 16:00-22:00 16:00-22:00 14:00-22:00 9:00-22:00 12345 [GA]SLAYER [GA]SOYER
  2. 2x 3,2 Ghz 4 GB 4 mb http://5.204.135.155/ http://5.204.135.155/reg.php http://www.multiupload.com/CFKO9RTBV7 5.204.135.155 http://www.multiupload.com/BOIAG9C6TX http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=ad41d886c1546650517d39a9be6e9479a9896caa6c22d4b8cafae0f7c14afc02-1315130439 NIE 2000% 2000% 2000% narazie niema Hamachi , Gra 16:00-22:00 16:00-22:00 16:00-22:00 16:00-22:00 16:00-22:00 14:00-22:00 9:00-22:00 12345 [GA]SLAYER [GA]SOYER
  3. mam ten sam problem , lecz niemam antywirusa , firewalla i wyłączyłem zapore , mam internet Orange freedom i to oni mi blokują , bo w różnych porach wyłączają , zazwyczaj jest to godz 24:00/1:00 i a o 11:00/12:00 spowrotem włączają firewalla (czyli od 24:00 do 12:00 moge włączyć bota), macie jakis pomysł jak sprawdzić odblokowane porty i przekierować jakoś UdoBota na odblokowany port ?
  4. Nasuwa sie pytanie czy to prawda? , jak ak to bym postawil serw na moim starym kompie, tamten komp ma procek 1,0 GHZ i 512 ram , dysk twardy 24 gh wolne prosze o szybką odpowiedź
  5. http://www.mpcforum.pl/topic/180598-pomagam-w-postawieniu-serwa-hamachi/page__p__1204969__hl__Pomagam%20w%20postawieniu__fromsearch__1entry1204969
  6. w tym szablonie nie idzie sie zalogowac do panelu administratora mogl bys dać link do dzialajacej werski tej stronki ? bardzo mi zalezy , a ten link co podales do dzialajacej wersji stracil waznosc ;/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...