lol temat 40 min temu utworzony i nikt oprócz ciebie posta nie napisał (zaraz jeszcze ja ) no więc tak
Moją ulubioną grą jest : Łowisko,walka cieni i to tyle
Ps: jak ktoś potrzebuję znajomych to zapraszać ale grajcie np w łowisko bo tak to mi nic nie da .
To są konta fikcyjne teraz coś robią zaraz będzie więcej kont.
http://nk.pl/#profile/37446625/gallery