Cześć
Ściągnąłem pliki by badar, odpaliłem serwa skonfigurowałem sysinstall, port map włączony, hamachi działa,
Mogę połączyć się przez navi i zille
Mam launchera na pliki 2010.
Zarówno na ip z normalna końcówką mam blad jak i z końcówką 100.
Pomóżcie
Edit
Sory za brak prefixu. Zorientowlem sie ze nie ma jak kliknalem napisz nowy temat ;D
Edit2
W temacie ma byc problem