Skocz do zawartości

thelivid13

Members
  • Postów

    177
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Metody kontaktu

  • GG
    22081280

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Europa

Osiągnięcia thelivid13

  1. 2x up Jezeli wiem o co ci chodzi to wchodzisz do folderu z metkiem, a póżniej właczasz config i masz ustawienia
  2. thelivid13

    [pytanie] RYBKI

    Ja wiem wiem Ja sobie postawie obok 2 kont na botku 4 konta i one beda zbierac ryby, a je bede je sprzedawal :P
  3. thelivid13

    [pytanie] RYBKI

    Siema Mam do was takie pytanie: Jeżeli będę miał zapęłnione eq to podczas lowienia rybki beda ze mnie wypadac?? Z góry dzieki
  4. thelivid13

    [ss]Dasz bana

    spoko Widze że jakis Hard serwer
  5. tak dla polakow free time to 8-9 i 17-18 Jest tak ponieważ (tak mi sie wydaje) jestesmy w innej strefie czasowej
  6. Robisz nowy dokument tekstowy, pozniej dajesz go do winrar/7zip zmieniasz nazwe na xxx.bat. Potem wypakowywujesz do metka, dajesz PPM na niego, potem edytuj i wpisujesz start metin2client.bin
  7. Potwierdzam Dziala stronka up
  8. Siema Postawilem serwer na plikach by badar na chamachi. Serwer sie dopala, rejestracja dziala tj. dodaje do bazy konta. Moim problemem jest logowanie na serwer. Na strone sie moge zalogowac . Pisze 3 razy network is unrealchable (czy jakos tak ) czyli serwer sie dobrze odpalil. Odpalam przez klienta z edytowanymi plikami root za pomoca launchera . Na stronce pisze ze logowanie offline. Juz nie wiem ocb <_< Może mi ktos zobaczy na team czy dobrze napisalem ip w root w serverinfo. Pomóżcie Prosze
  9. Cześć Ściągnąłem pliki by badar, odpaliłem serwa skonfigurowałem sysinstall, port map włączony, hamachi działa, Mogę połączyć się przez navi i zille Mam launchera na pliki 2010. Zarówno na ip z normalna końcówką mam blad jak i z końcówką 100. Pomóżcie Edit Sory za brak prefixu. Zorientowlem sie ze nie ma jak kliknalem napisz nowy temat ;D Edit2 W temacie ma byc problem
  10. Ściagnij sobie te pliki sa dużo leprze http://www.mpcforum.pl/topic/387565-tutdl-pliki-serwerowe-by-badar/ Odpalasz je za pomoca fbox
  11. Tak na ludzki rozum (ja sie na tym nie znam ) No bo jak załozymy ze haslo 1234 to 70vds7789vdf23 (taki przyklad), to 70vds7789vdf23 to musi byc 1234. No bo chcec nie chcac do 1234 zawsze wygenerujemy tem sam kod
  12. Jak mam dodac ten port do port map?? mozecie napisac??
  13. wyskakuje mi takie cos http://www.bankfotek.pl/view/1053934 jbc mam pliki badar
  14. Czy w filezilli sa takie same pasy jak w navi??
  15. ale gdzie jest ten folder/plik var?? Ja totalny nieobcykany jestem
×
×
  • Dodaj nową pozycję...