Napisz hmm... Było to dla mnie straszliwe przeżycie gdyż był to mój ulubiony prezydent i bardzo żałuje że to się wydarzyło
jakoś tak zacznij bo miałem takie same zadanie domowe ale nie będę ci całego dyktować bo babcia mówiła żebym nie dawał odpisywać lekcji