Skocz do zawartości

KingOfMyLordzik

Members
  • Postów

    93
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

Metody kontaktu

  • Skype
    MyLordzik Kurczak

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Shinsoo

Ostatnie wizyty

5 127 wyświetleń profilu

Osiągnięcia KingOfMyLordzik

  1. Znajdź na forum temat w którym pokazana jest rejestracja itp. tam wejdź w status i masz czy on czy off
  2. zagrać na spolszczeniu lub launcherze na 100% będzie łączyć no chyba że serwer off
  3. 2x up@ dokładnie to opisał z chin do polski jest daleko więc nie ma się czego dziwić że wywala ale jak kupisz net tak z 10MB+ to nie będzie aż tak wywalać
  4. Ja ci polecę dział http://www.mpcforum.pl/forum/195-metin-2-publikacje-serwerow/ Tam szukasz jakiegoś serwera wchodzisz w topica i patrzysz na SS Handlarzy jak cię zadowalają to pobierasz i grasz -_-
  5. Tak któraś z wersji trade hacka takie coś posiada :P poszukaj na forum
  6. Tak... Wchodzisz w http://www.lsyt2.com/cn/Download.php Pobierasz Launcher zajmuje on ok 3/15MB wklejasz do chińskiego Clienta i tyle
  7. To zazwyczaj jest jakiś blok konta na parę dni :P
  8. Generalnie to idzie go przerobić ale z tym pisz do Kamer1337 :P a tak ogółem to czemu akurat lsyt2? pobierasz jaki kolwiek client wklejasz Launcher i działa
  9. Najprostszy w obróbce Po PL jest Windows Movie Maker na pewno go masz bo każdy komputer go ma a jak chcesz mieć dobrą jakość to polecam Camtasia Studio 6 ale troszkę trudniejsza będzie dla ciebie obróbka bo to po angielsku
  10. KingOfMyLordzik

    Yangbug

    Oczywiście że jest :P ale to raczej nie najlepszy pomysł lepiej w dzień ustawić go na np 40 za 1 kliknięciem i naciskać a w nocy cię lognie niezależnie jaki masz net
  11. Na początek to wejdź na ch którym nie ma dużo ludzi bynajmniej jest to ch4 idziesz na miejsce gdzie nie przejeżdża za dużo
  12. KingOfMyLordzik

    Pomocy

    Jest to spowodowane zazwyczaj wolnym łączem internetowym/lub przeciążeniem sieci Ale jak masz mniej niż 1GB ramu to może się też do tego przyczynić
  13. Napisz hmm... Było to dla mnie straszliwe przeżycie gdyż był to mój ulubiony prezydent i bardzo żałuje że to się wydarzyło jakoś tak zacznij bo miałem takie same zadanie domowe ale nie będę ci całego dyktować bo babcia mówiła żebym nie dawał odpisywać lekcji
  14. OMG po co exp bot na privach skoro exp leci tak że można się samemu pofatygować i wbić 80 lvl w niecałą godzinę oO
  15. do zbroi wbić bonki 2k HP w hełmie coś na otrucie Tarcza : NNO Butki : Ogółem ok ale lepiej będzie jak 2k Hp będzie :P Broń no wiadomo że rib powyżej 30 + sr. taki polecam Reszta spox
×
×
  • Dodaj nową pozycję...