Witam chciałem wam pokazać sposób jaki ja sam używam (ale raczej tylko na shopie będzie przydatne). Gdy już mamy wystawionego shopa przy słabszym necie zaczyna lagować co nie ?? no tak i ja mam na to troche sposób, potrzebny nam będzie mod kamera z opcją warp, gdy mamy wystawiony shop klikamy na jakiegoś gostka który jest dosyć daleko ,,warp" i tak aż oddalimy sie jak najdalej jak sie da a wiadomo im dalej tym mniejsze lagi :P.
Jeśli było to sorka (chociaż takiego czegoś nie znalazłem jeszcze :P)
może jakiś + sie znajdzie