Skocz do zawartości

krzysiuncioskle

Members
  • Postów

    76
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O krzysiuncioskle

  • Urodziny 25 Września

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Małopolska :P

Osiągnięcia krzysiuncioskle

  1. Witam mam pytanie związanie z tym że nie mogę wbić na onyks swoją postacią i innym, na all serwy mogę tylko na onyksa nie dlaczego tak jest? dwa razy mi się tak stało już, testowałem już na torrencie, na em2 i na obejściu i na każdym tak samo
  2. nie ! nic nie insatluj, wystarczy sie przelogować :P
  3. Musisz chyba ściągnąć pliki pc2 z dmg bo one są odpowiedzialne za resztę postaci
  4. krzysiuncioskle

    Yyyyyy ? !

    mi też woja 77lv okradli zabrali all prócz naszyjnika butów i branzy :/ dziwne
  5. polecam ci m2fish bo zabija i wyrzuca rybki lub co tam chcesz, działa na zminimalizowanym, łowisz gdzie chcesz nawet na trawie :P ale reloga żaden fb nie zrobi taki co sie minimalizuje EDIT: prosze bardzo : m2fish
  6. krzysiuncioskle

    Ninja

    tak jak up, dla mężczyzny ninji trzeba jeszcze pc2, przydatne bo z chmurki z 10x leci :P i all bije
  7. 4fb+2exp boty
  8. ja bym radził mentala ok. 15 lvl 1 tąpniecie 1 duchowe i reszta w silne eq +5/6 i bys koxsił a wcale tak mu długo nie zchodzi
  9. krzysiuncioskle

    Problem. Misja

    musisz zabić Elitarnych Ezoterycznych Wodzów. myśle że pomogłem :P
  10. jak coś to kompa mam nie najgorszego :P najnowsze gry spokojnie hulają :P tylko net kiepskawy [radiówka dzień 1-1.5 czasem 0.5 (paranoja) ale w nocy z 2.5 a to już mi odpowiada bociki na noc) i tak jade na 6 kont
  11. up: tak shop będzie w tym samym miejscu ale nam sie wyświetla że gdzieś indziej, jak sie oddalimy tak daleko to goście będzą znikać przed nami :P
  12. Witam chciałem wam pokazać sposób jaki ja sam używam (ale raczej tylko na shopie będzie przydatne). Gdy już mamy wystawionego shopa przy słabszym necie zaczyna lagować co nie ?? no tak i ja mam na to troche sposób, potrzebny nam będzie mod kamera z opcją warp, gdy mamy wystawiony shop klikamy na jakiegoś gostka który jest dosyć daleko ,,warp" i tak aż oddalimy sie jak najdalej jak sie da a wiadomo im dalej tym mniejsze lagi :P. Jeśli było to sorka (chociaż takiego czegoś nie znalazłem jeszcze :P) może jakiś + sie znajdzie
  13. Mi przy tej misji na 75 drop a biłem te robaki, golemy itp. Z seatosu też raczej dropią. Zaraz dam edita Edit:na wiki pisze że ze wszystkiego
  14. KUPUJ KU bo skile najwazejsze
  15. Witam mam dla was easymetin2 pl 0 0 7 1510 bo ściągłem go (co trwało ponad 1h) i po przeczytaniu wielu postów postawowłiem go wrzucić na inny serwer bez limitów oto plik easymetin2 pl 0 0 7 1510 jest na przeklej skan skan już testowałem skoro sie włączył i leci już bocik 76lv (prawie 77) licze na jaki +
×
×
  • Dodaj nową pozycję...