Skocz do zawartości

Iszklarz

ProUser
  • Postów

    515
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    devito
  1. nie, to supersimple wallhack ssw by jimster pro koder, odpala się przez normalny .exe i nie ma wirusa
  2. wszystkie są chujowe ;/ @EDIT: Zaznaczyłem 'czarny wrzesień'
  3. Opłaca się kupywać tabi, gdy sejuani nie ma pasywnie żadnych szans na unik ?
  4. Skoro chcesz archera to bierz archera, nie widzę przeszkód, nie jest ciężki a ma największy DMG ( fizyczny ) no i dużą obronę. @Nauczycielka, ale evoker ma chyba 90s przywołania 2 petów, a BS i SB mają 120, co daje im znaczną przewage.
  5. Najlepsi : Summonerzy - Battle Sorcerer, Soul Breeder, Evoker - 2 pety + buffy + własne skille Łorlok - wyłączanie przeciwnika z walki ( nightmare, itd ) Archer - ktoś tam wyżej opisał, właśnie archera robi się głównie pod PvP Warlock ( łorlok ) jest najłatwiejszy, nie wymaga skilla. Archer - nie wiem, nie grałem Summoner - no tu już trochę skilla potrzeba, bo wiadomo, że mamy 2 pety, które musimy ogarnąć ( leczyć je, buffować, przyzywać nowe, gdy nam znikną ) Summonerzy są oczywiście najciekawsi, ale nie radziłbym Ci ich robić jako 1-2 postaci, ponieważ do ich startu potrzebny jest dobry pet typu Angel, Hawk, Orc, RP & BP w komplecie. Pety oczywiście muszą mieć lvl 60 +10 ( no bo z niższymi nic poprostu mobom nie zrobisz ). Ostatni plus przywoływaczy to to, że mogą iść w 2H Staff [ dwu-ręczną różdzkę czyli Matk ( magiczny atak ) i 2h Mace ( dwu-ręczną buławę ). No, to by było na tyle. Błędy moje może poprawić jakiś doświadczony gracz, bo dawno poprostu w Rappelza nie grałem. @EDIT : Zapomniałbym, że pety oczywiście też trzeba odpowiednio ubrać ( nałożyć im itemy ), które tak mało nie będą kosztowały.
  6. Iszklarz

    0700 - Chrapanie buldoga

    dziwnie wygladasz, jak jakies chuchro bez miesni
  7. Oczywiście, że tak.
  8. nie mięczaki tylko biedne polaczki
  9. Witam, mam problem, który jest od dość niedawna, nie wiem czemu tak się stało, ale, gdy wpisuje IP w przeglądarce i wyskakuje mi okno do logowania się ( chce wejść do ustawień routera z poziomu przęglądarki ) wpisuję admin/pentagram i okienko wyskakuje jeszcze raz tyle, że z pustymi polami, znowu admin/pentagram i znowu wyskakuje i tak w kółko.. A wiem, że wpisuje i hasło i login dobre, bo jakiś miesiąc-dwa temu było wszystko okej, nic nie zmieniałem. Musze zmienić hasło do Wi-Fi, a tylko z dostępem do routera da się to zrobić ( chyba ). Proszę o pomoc.
  10. nie no kurwa, weź z tym wypierdalaj... @nie ten dzial a i sam filmik jest bardzo dobry, czego się tu czepić..
  11. A ja mam pytania : 1. Gdzie kupić przepustkę do ukrytej wioski ? 2. Jak szybko zdobyć rupie ?
  12. Wszystko działa na 64 bit, nie ważne czy to windows 7 czy xp, sam mam windows 7. Nie sluchaj up'ów bo nie znają się a się wypowiadają. Czit, o któy Ci chodzi to test hook v0.1, i jest to bardzo dobry kombajn, sam strzela i takie tam, czit jakiego poszukujesz.
  13. chujzord, obejrzałem te legendarne gówno tym linkiem co podałeś i co ? nic... @Topic: czemu mi ten link co podal yagami nie działa, avg mi blokuje ;/
  14. Odpowiada za to komenda hud_fastswitch 1, jeżeli zmienisz wartość na 0 czyli : hud_fastswitch 0 to będziesz miał tak jak chcesz, będziesz musiał potwierdzić zmiane broni Oczywiście lepiej gra się nie potwierdzając zmiany broni czyli na hud_fastswitch 1 bo szybciej sie reaguje co skutkuje szybszym wyjęciem pistoletu np. i zabicie szybko wroga.
  15. Nie ma takich oprócz Team Fortress 2 i demówek.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...