Skocz do zawartości

NightPilgrim

Members
  • Postów

    106
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia NightPilgrim

  1. Boże... nie ten dział
  2. Na tym zdjęciu wygląda jakby kawałek penisa mu z mordy wystawał ale może tylko mi się tak wydaje
  3. Masz coś takiego w spisie hacków zaraz dam edita i wstawie link ;> @edit http://www.mpcforum.pl/topic/340596-dl-bonusswitcher-by-padmak-152/ http://www.mpcforum.pl/topic/256482-dlauto-zmieniacz-bonow/ liczę na -
  4. dokup ram rok temu mialem podobnego kompa karta 128mb procek 2,6 i 1gb ramu tylko nie licz, ze na handlowym ch nie bedzie ci lagowalo
  5. Siemka. Nie długo mamy OX i pewnie się zastanawiacie jak by coś na nim wygrać? Tut dla osób o mocnych kompach Opiszę sposób jak wejść na ox po rozpoczęciu 1. Wchodzimy na OX główną postacią (norma ) 2. Idziemy 1-2 noob charami pod uriela i bierzemy ox ale nie klikamy "wejdź" 3. Jeśli odpadniemy głównym charem wchodzimy na noobka 1 lvl i bierzemy "wejdź" 4. Niespodzianka pojawiamy się na OX Nie piszcie, że nie działa bo zrobiłem tak na poprzednim OX i miałem kilka białych perełek, jeśli coś jest nie jasne proszę pisać niżej. Liczę na +
  6. klik
  7. NightPilgrim

    saramt2

    Wynoś się z mpc zboczeńcu. Nie masz co robić tylko takie rzeczy oglądać. Jak jesteś niewyżyty to idź z tym do lekarza da ci jakieś tabletki na to schorzenie.
  8. NightPilgrim

    ettelmt2 dedyk

    Nie wchodźcie w to. Kolejny niewyżyty bachor chce mieć dużo wejść, żeby odkrywały się mu kolejne zdjęcia gołych lasek. Polecam ci kupić sztuczną pochwę na allegro albo przejść się do seksuologa dziecko. Pozdrawiam
  9. lol ja mam dropka 41 z silnym na m2, a co do postaci to 10-15 zl
  10. ten bug nazywa się "chodzenie do dt"
  11. był mobber hack, ale od około tygodnia jest zablokowany
  12. daj skana albo wstaw ss na imageshack bo nikt ci nie pomoże
  13. kraść eq na privie, który jest kilkanaście razy łatwiejszy od pl'a... nie rozumiem jak można nie umieć zdobyć eq samodzielnie
  14. MisterKenedi thx za fb wszystko działa masz u mnie limit +
  15. Witam. Poszukuję działającego fishbota na metin2pl pod system windows7 32-bitowy najlepiej, aby działał na kamermodzie i miał funkcje zminimalizowania wraz z gra jeżeli już był taki temat to dajcie link, chyba że po prostu niektórzy ludzie lubią wklejać z notatnika tekst "już było" w każdym temacie. Oczywiście w nagrodę limit +
×
×
  • Dodaj nową pozycję...