Siemka. Nie długo mamy OX i pewnie się zastanawiacie jak by coś na nim wygrać?
Tut dla osób o mocnych kompach
Opiszę sposób jak wejść na ox po rozpoczęciu
1. Wchodzimy na OX główną postacią (norma )
2. Idziemy 1-2 noob charami pod uriela i bierzemy ox ale nie klikamy "wejdź"
3. Jeśli odpadniemy głównym charem wchodzimy na noobka 1 lvl i bierzemy "wejdź"
4. Niespodzianka pojawiamy się na OX
Nie piszcie, że nie działa bo zrobiłem tak na poprzednim OX i miałem kilka białych perełek, jeśli coś jest nie jasne proszę pisać niżej.
Liczę na +