Skocz do zawartości

xDtOjA

Members
  • Postów

    167
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia xDtOjA

  1. Szukam kogoś do wspólnej gry. Miałem długą przerwe od tibi dlatego obojętny server i czy rl czy ots kontakt przez pw albo skype : grochurow
  2. Świat: Obojętnie zaczniemy od nowa Profesja: Obojetnie Poziom*: Ja zaczne od nowa ;D Kontakt: pw skype: grochurow
  3. Gdzie skillowac i expic solo, knight 12 lvl skille : 70/63 eq: demon helmet,boh,mms,orcish axe,zohan legs, DSM . Moge cos dokupic w raze potrzeby. Gdzie expic solo,skillowac: knight 12lvl pacc, skille 70/63, eq: mms,dsm,zohan legs,boh,demon helmet,orcish axe.
  4. Gratki :P
  5. Dzięki Temat do zamknięcia
  6. Windows 7 Home Premium Service Pack 1 64 bity Procesor: Intel? Core i3 CPU M370 @ 2.40GHz 2.40GHz Ram 4GB Karta Graficzna ATI Mobility Radeon HD 5470 Graphics 512MB
  7. Vista Home Premium Service Pack 1 Procesor: Intel? Core2 Duo CPU T5800 @ 2.00GHz 2.00GHz Ram: 4,00 GB System 32 bity Karta Graficzna : Nvidia GeForce 9600M GT
  8. JA chętnie zagram z tobą skype : grochurow
  9. @ Refresh
  10. Tematyka:LinkinPark albo cod mw2 Wysokość: obojętnie Szerokość:obojętnie Napis/y:xdtoja Kolorystyka:Zgodna do tematu Dodatkowe informacje od zlecającego: ... Tematyka:LinkinPark albo cod mw2 Wysokość: obojętnie Szerokość:obojętnie Napis/y:xdtoja Kolorystyka:Zgodna do tematu Dodatkowe informacje od zlecającego: ...
  11. niestety nie :/
  12. dorób sieci
  13. xDtOjA

    [Pomoc] x-ray 1.8 ?

    @up jest pre-relase
  14. Elo, jak w temacie szukam osoby do gry w borderlands na multiku z warunkiem ze ta osoba postawi serv hamahi. Jak coś możemy gadać przez skype lub ts i mam 15 lat ;D
  15. może dojść ktoś jeszcze? Bo też szukam żeby z kimś zagrać jak co mam 15 lat.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...