Przy wyborze postaci jak klikam f6 i patchuje to jak skoczy wyskakuje mi blad ' Patching unsuccessful!
Please reort this error @ www.Projecthax.com" wiecie moze jak to naprawic ? Z gory dzieki za pomoc
A wiesz moze dlaczego jak klikam f6 i patchuje to jak skoczy patchowac wyskakuje mi blad ' Patching unsuccessful!
Please reort this error @ www.Projecthax.com" wiesz moze jak to naprawic ?
Teraz przy wyborze postaci jak klikam f6 i patchuje to jak skoczy wyskakuje mi blad ' Patching unsuccessful!
Please reort this error @ www.Projecthax.com" wiecie moze jak to naprawic ?
Mam wszystko porobione loop backa tez. Przed wtorkiem normalnie mi wszystko chodzilo. Btw napisales ze trzeba miec dobrze skonfigurowanego loop backa ale juz nei mogles napisac jak ??
Tutaj mam taki problem ze jak wlaczam bota ( naciskam f8) to ten blad co wyskakuje i trzeba kliknac 'ok' to sam mi znika i nic sie nie dzieje. Wie ktos o co chodzi ?