Skocz do zawartości

tetleyu

Members
  • Postów

    154
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O tetleyu

  • Urodziny 15.06.1994

O użytkowniku

  • Płeć
    Nie podano

Osiągnięcia tetleyu

  1. Każda postać ma swoje plusy i minusy. Tak samo jak każda postać jest przydatna na swój sposób. W LoLu nie ma postaci, która zadaje 'NAJWIĘKSZE/NAJLEPSZE DMG' czy something like that, jest kilka czynników na to wpływających m. in. - Nafeedowanie, przez graczy + creepy - Runy - Masteries i takie jak skill, ogarnięcie bla bla bla.. Btw. Szkoda trochę marnować 975 RP na jakąś postać, ponieważ z autopsji mogę Ci powiedzieć, że po paru partiach postać się nudzi.. fakt, faktem wraca się do niej ale granie tym samym non-stop jest strasznie monotonne.. ; -) Polecam Ci uzbierać punkty IP, a RP zostawić sobie na Skina (takie małe urozmaicenie gry).
  2. tetleyu

    Pomocy Filmiki

    Sony Vegas jest na prawdę bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy tylko podstawowy angielski lub przeczytanie kilku poradników. W vegasie jest multum opcji, przejść i wgl fajnie się tworzy filmiki do gier. Bawiłem się nim kiedyś i jakoś najbardziej mi przypadł do gustu. Filmiki tworzy się w bardzo dobrej jakości. Trzeba tylko trochę posiedzieć nad tym, a jeśli brakuje Ci chęci do czytania 'zbędnych' poradników to używaj sobie WMM (2x up) - którego nie polecam bo jest fuuj. @down Sam chyba nie wiesz co piszesz. Jest wiele programów, które są 10x, a nawet 100x lepsze od tego syfu. :-) Wystarczy tylko poszukać, a jak się jedzie na podstawówkach, właśnie typu WMM, który posiada każdy na swoim PC to lepiej się nie wypowiadać =D
  3. @kubaskak Musisz się wczuć w rytm i być wytrwałym. Tego się nie czuje tak od razu. To musi być gdzieś w Tobie i jeśli będziesz tego pewien i dążył do tego to na pewno wyjdzie, a jeżeli nie to znaczy, że jednak to nie jest dla Ciebie.
  4. pff. Tetley, nie titley. Btw. Od czego są cracki ;-) Jeszcze raz polecam wszystkim :>
  5. Witam ;-) Przyznam się szczerze, że parę tygodni temu złapała mnie zajawka na 'tworzenie' muzyki. Nie jest to jakaś taka zajawka na krótką metę i mam nadzieje, przynajmniej będę się starać, że to co robię tzn. będę robić nie pójdzie na marne ;-) No to zacznę bo przynudzam ;P Chciałbym wam przedstawić program FL Studio (Fruity Loops), pewnie niektórzy z Was słyszeli co nie co o tym programie ale jakoś nigdy ich to nie interesowało. Teraz trochę formalności (jak zwykle ciocia wiki pomoże ) FL Studio (dawniej Fruity Loops) – zaawansowana cyfrowa stacja robocza do obróbki dźwięku (ang. – DAW – Digital audio workstation), pozwalające na stworzenie kompletnego utworu od kompozycji, przez miks i zgranie. Jest otwartym środowiskiem, pozwalającym na pełną modyfikację, dodawanie nowych brzmień, łączenie z innymi programami. FL Studio posiada w pełni zautomatyzowany układ pracy, skoncentrowany wokół wzorowego sekwencera. Środowisko zawiera obsługę MIDI a także wiele opcji edytowania, miksowania i nagrywania audio. Gotowe utwory mogą być eksportowane do formatów Microsoft WAV, MP3 oraz OGG Vorbis. FL Studio zapisuje także swoje natywne pliki w formacie *.flp, dzieląc rozszerzenie plików z Adobe Flash. Źródło: Ciocia Wiki Jak napisałem wyżej, sam dopiero zacząłem zabawę tym programem i jakoś ciągle mnie zaskakuje. Uważam też, że jeśli ktoś naprawdę lubi robić takie rzeczy i kocha muzykę tak jak ja (niezależnie od gatunku) to na pewno wkręci się w tworzenie własnych bitów, kawałków Hmm, tym wszystkim ogólnie zaraził mnie mój znajomy, który jest DJ'em. Jest jeszcze mało znany bo to są początki ale zapewne będzie jeszcze o Nim słychać (10 lat left .) Przedstawię wam parę linków, które powinny was zachęcić do zabawy czymś takim bo jak wiadomo rynek polskiej muzyki jest... ... ... ... ... ... ;d - no.. :P Tutaj macie jak "Autor" stworzył fajny kawałek House w FL Studio. http://www.youtube.com/watch?v=sc9MUAA2-rQ&feature=related Teraz mogę napisać, że ja właściwie też idę w kierunku muzyki 'techno' m. in. House / Electro House / Trance ale to nie znaczy, że wy też musicie.. Przypominam, że FL Studio to program dla producentów jest on uniwersalny można w nim także tworzyć Bity HH lub cokolwiek innego, co się komu żywnie podoba ;-). Więcej filmików macie na YouTube - Piszecie po prostu FL Studio (Bity HH, House, Electro, Trance etc. etc. etc.) Wszystko zależy od Sampli, Wtyczek, których będziecie używać (dowiecie się wszystkiego z czasem). Pragnę was także ustrzec przed tym, że przed tworzeniem własnego kawałka należy się dowiedzieć w jakim tempie (BPM) jest odtwarzany dany gatunek muzyczny. Jeśli chodzi o muzykę techno to używa się od 126 do 160 BPM. (House 126-128 BPM) (Trance 135-148 BPM) itp. itp. (wszystko z czasem). Jest wiele tutoriali na YouTube lub na jakiś forach muzycznych. Tutaj macie poradnik by DA HILL Jest to oczywiście jeden z wielu jego filmików (tutoriali). Jak na sam początek do ogarnięcia FL'a jest okie. - Mi się przydał. FL Studio - co i jak? Bardzo przydatny poradnik z forum instalki.pl, opisuje niektóre, najpotrzebniejsze, funkcje tego programu. No to teraz konkretny.. Z racji tego, że nie wolno udostępniać linków z nielegalnym oprogramowaniem to zamieszczę na forum wersję DEMO (program jest płatny ale od czego są cracki ) Click Here - FL Studio 8.0 Wersja DEMO ogranicza troszkę ten program ale gdyby ktoś był zainteresowany to od czego jest PW / G-G. Pozdrawiam i zapraszam do tworzenia !!! tetleyu.
  6. Co użyłeś, że Ci wyskoczyła ta ramka? ;-) Btw. Wydaje mi się, że po prostu otworzyłeś jakąś misje i wyskoczyła Ci ta ramka .
  7. Mapy poszły, a dokładniej porty się pozmieniały. Rano powinno być wszystko okej. Proszę bez spamu.
  8. taaa, loggin znowu padł. Ja chyba podziękuje bo mam czas na grę tylko wieczorami (w nocy), a jak nie ma gry to ja się zmywam. siemano, do jutra.
  9. @Posterik Tak, księżycowy miecz to 'tasak'. KD 80% lecą ze smoków.. Czerwony, Zielony (ten z atlantydy v2) i jakiś tam jeszcze ;-) Monster1381 jest posiadaczem Kamienia Duszy Powtórki - 50% szybkość zaklęcia. A co do reszty KD nic mi nie wiadomo, żeby je jakiś Polak posiadał także jest co robić na serwerze i za co się brać. @Logowanie Off. Proszę już nie spamować w temacie. Jak będzie Online dam wam znać.
  10. Super jest to, że żeby coś osiągnąć trzeba trochę posiedzieć. Serwer nie jest wcale trudny ale też nie należy do najłatwiejszych. Super jest jeszcze walka z chinolami i górowanie nad nimi. - Nie wyrzuca na DT - Jest biżuteria na 80lvl - Hwangi można ulepszać (im większy + tym dodają więcej HP, Odporności na Magię, Prędkości poruszania się) - Mało kto, ok. 10 osób posiada itemy takie jak: Księżycowy Miecz, Miecz Barona, Pogromca Smoka, Ząbkowe Noże, Wachlarz 8-trigramów = wyzwanie - Nikt z Polaków jeszcze nie posiada w itemach KD 80% (ciężko je zdobyć ale nie jest to niemożliwe!) = drugie wyzwanie - Zdobycie Złotego Hwanga (nikt z polaków nie posiada) = trzecie wyzwanie I to właśnie w tym serwerze jest super, że można sobie postawić cel i starać się go osiągnąć. i wiele, wiele rzeczy o których trzeba się samemu przekonać. Pozdrawiam, @Down Serwer sam w sobie nie jest offline tylko Logowanie padło. Jutro wszystko będzie działać. Zapraszam serdecznie.
  11. @UP Wiem, mnie też to czasami irytuje ale tak jest zawsze na Diwang2 w weekendy. Od razu informuje, że jak nie włączą do godziny 23 to dopiero jutro będzie Online. Cały roboczy tydzień (5 dni) od Pon. do Pt. - serwer chodzi bez zarzutów, a w weekendy właśnie tak się dzieje. (w piątki czasami też siada..) Nie wiem na czym to polega i od czego to zależy ale czasami odnoszę wrażenie, że ktoś specjalnie wyłącza Loggin na weekendy w takich godzinach, żeby Polacy nie robili nocek na DT czy przy metinie.. ;d (to są tylko moje takie domysły) ;-)
  12. @UP Tak wiem, że było ale temat znowu został usunięty.. Teraz jest zrobiony według regulaminu, więc tego nie powinni już usunąć @Edit, up Te IP, które podałeś jest błędne. ;-)
  13. To nie chodzi o to, że była cofka tylko.. Serwer po prostu padł, tak nagle i nie zdążył się zapisać :-) Powodzenia w zrobieniu świętego.
  14. tetleyu

    Problem Niewidzialne Mooby

    Z tego co się orientuje to na spolszczeniu nie widać tych mobów. Jedyną rzeczą jaką mogę Ci doradzić to jest to, abyś ściągnął chinskiego metina i z jego folderu pack przekopiował pliki 'monster'. Powinno zadziałać, a jeśli nie to może ktoś bardziej obeznany się wypowie i Ci pomoże. Życzę powodzenia ;-). @Down. Nie, nie offtop. Po prostu pomieszały mi się literki ; ) /Poprawione
  15. tetleyu

    Problem !

    Nic nie rób ".. To jest oszustwo. Koleś po prostu chcę Cie wkręcić, żebyś mu swoje passy podał. Niby po co masz jakiś formularz wypełniać w którym masz podać swoje ID, Hasło i w dodatku E-Mail oraz Hasło do E-maila - Bez przesady. Po co Administratorom takie rzeczy jak oni mają bezpośredni dostęp do twojego konta. A co do tego, że mają twoje IP to też taki troche fail bo akurat wątpię w to, że Administrator allegro.pl udostępniał komukolwiek twoje dane personalne lub inne rzeczy ;-) Więc, jeszcze raz. Nie rób nic! Nie przejmuj się tym to po prostu jest sposób żeby wyciągnąć od Ciebie to konto.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...