tetleyu
Members-
Postów
154 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Osiągnięcia tetleyu
-
Każda postać ma swoje plusy i minusy. Tak samo jak każda postać jest przydatna na swój sposób. W LoLu nie ma postaci, która zadaje 'NAJWIĘKSZE/NAJLEPSZE DMG' czy something like that, jest kilka czynników na to wpływających m. in. - Nafeedowanie, przez graczy + creepy - Runy - Masteries i takie jak skill, ogarnięcie bla bla bla.. Btw. Szkoda trochę marnować 975 RP na jakąś postać, ponieważ z autopsji mogę Ci powiedzieć, że po paru partiach postać się nudzi.. fakt, faktem wraca się do niej ale granie tym samym non-stop jest strasznie monotonne.. ; -) Polecam Ci uzbierać punkty IP, a RP zostawić sobie na Skina (takie małe urozmaicenie gry).
-
tetleyu zareagował(a) na komentarz do wpisu na blogu:
Easymetin2 A Syriusz - Planowany Patch 4.3
-
Maajk123 zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Pomocy Filmiki
-
Sony Vegas jest na prawdę bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy tylko podstawowy angielski lub przeczytanie kilku poradników. W vegasie jest multum opcji, przejść i wgl fajnie się tworzy filmiki do gier. Bawiłem się nim kiedyś i jakoś najbardziej mi przypadł do gustu. Filmiki tworzy się w bardzo dobrej jakości. Trzeba tylko trochę posiedzieć nad tym, a jeśli brakuje Ci chęci do czytania 'zbędnych' poradników to używaj sobie WMM (2x up) - którego nie polecam bo jest fuuj. @down Sam chyba nie wiesz co piszesz. Jest wiele programów, które są 10x, a nawet 100x lepsze od tego syfu. :-) Wystarczy tylko poszukać, a jak się jedzie na podstawówkach, właśnie typu WMM, który posiada każdy na swoim PC to lepiej się nie wypowiadać =D
-
@kubaskak Musisz się wczuć w rytm i być wytrwałym. Tego się nie czuje tak od razu. To musi być gdzieś w Tobie i jeśli będziesz tego pewien i dążył do tego to na pewno wyjdzie, a jeżeli nie to znaczy, że jednak to nie jest dla Ciebie.
-
pff. Tetley, nie titley. Btw. Od czego są cracki ;-) Jeszcze raz polecam wszystkim :>
-
Witam ;-) Przyznam się szczerze, że parę tygodni temu złapała mnie zajawka na 'tworzenie' muzyki. Nie jest to jakaś taka zajawka na krótką metę i mam nadzieje, przynajmniej będę się starać, że to co robię tzn. będę robić nie pójdzie na marne ;-) No to zacznę bo przynudzam ;P Chciałbym wam przedstawić program FL Studio (Fruity Loops), pewnie niektórzy z Was słyszeli co nie co o tym programie ale jakoś nigdy ich to nie interesowało. Teraz trochę formalności (jak zwykle ciocia wiki pomoże ) FL Studio (dawniej Fruity Loops) – zaawansowana cyfrowa stacja robocza do obróbki dźwięku (ang. – DAW – Digital audio workstation), pozwalające na stworzenie kompletnego utworu od kompozycji, przez miks i zgranie. Jest otwartym środowiskiem, pozwalającym na pełną modyfikację, dodawanie nowych brzmień, łączenie z innymi programami. FL Studio posiada w pełni zautomatyzowany układ pracy, skoncentrowany wokół wzorowego sekwencera. Środowisko zawiera obsługę MIDI a także wiele opcji edytowania, miksowania i nagrywania audio. Gotowe utwory mogą być eksportowane do formatów Microsoft WAV, MP3 oraz OGG Vorbis. FL Studio zapisuje także swoje natywne pliki w formacie *.flp, dzieląc rozszerzenie plików z Adobe Flash. Źródło: Ciocia Wiki Jak napisałem wyżej, sam dopiero zacząłem zabawę tym programem i jakoś ciągle mnie zaskakuje. Uważam też, że jeśli ktoś naprawdę lubi robić takie rzeczy i kocha muzykę tak jak ja (niezależnie od gatunku) to na pewno wkręci się w tworzenie własnych bitów, kawałków Hmm, tym wszystkim ogólnie zaraził mnie mój znajomy, który jest DJ'em. Jest jeszcze mało znany bo to są początki ale zapewne będzie jeszcze o Nim słychać (10 lat left .) Przedstawię wam parę linków, które powinny was zachęcić do zabawy czymś takim bo jak wiadomo rynek polskiej muzyki jest... ... ... ... ... ... ;d - no.. :P Tutaj macie jak "Autor" stworzył fajny kawałek House w FL Studio. http://www.youtube.com/watch?v=sc9MUAA2-rQ&feature=related Teraz mogę napisać, że ja właściwie też idę w kierunku muzyki 'techno' m. in. House / Electro House / Trance ale to nie znaczy, że wy też musicie.. Przypominam, że FL Studio to program dla producentów jest on uniwersalny można w nim także tworzyć Bity HH lub cokolwiek innego, co się komu żywnie podoba ;-). Więcej filmików macie na YouTube - Piszecie po prostu FL Studio (Bity HH, House, Electro, Trance etc. etc. etc.) Wszystko zależy od Sampli, Wtyczek, których będziecie używać (dowiecie się wszystkiego z czasem). Pragnę was także ustrzec przed tym, że przed tworzeniem własnego kawałka należy się dowiedzieć w jakim tempie (BPM) jest odtwarzany dany gatunek muzyczny. Jeśli chodzi o muzykę techno to używa się od 126 do 160 BPM. (House 126-128 BPM) (Trance 135-148 BPM) itp. itp. (wszystko z czasem). Jest wiele tutoriali na YouTube lub na jakiś forach muzycznych. Tutaj macie poradnik by DA HILL Jest to oczywiście jeden z wielu jego filmików (tutoriali). Jak na sam początek do ogarnięcia FL'a jest okie. - Mi się przydał. FL Studio - co i jak? Bardzo przydatny poradnik z forum instalki.pl, opisuje niektóre, najpotrzebniejsze, funkcje tego programu. No to teraz konkretny.. Z racji tego, że nie wolno udostępniać linków z nielegalnym oprogramowaniem to zamieszczę na forum wersję DEMO (program jest płatny ale od czego są cracki ) Click Here - FL Studio 8.0 Wersja DEMO ogranicza troszkę ten program ale gdyby ktoś był zainteresowany to od czego jest PW / G-G. Pozdrawiam i zapraszam do tworzenia !!! tetleyu.
-
tetleyu zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Warrock----Premium
-
Co użyłeś, że Ci wyskoczyła ta ramka? ;-) Btw. Wydaje mi się, że po prostu otworzyłeś jakąś misje i wyskoczyła Ci ta ramka .
-
Mapy poszły, a dokładniej porty się pozmieniały. Rano powinno być wszystko okej. Proszę bez spamu.
-
TwojTataPC zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Z: [Tutorial] [Cn] New Private Serwer - Diwang2
-
GLAOR zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Z: [Tutorial] [Cn] New Private Serwer - Diwang2
-
taaa, loggin znowu padł. Ja chyba podziękuje bo mam czas na grę tylko wieczorami (w nocy), a jak nie ma gry to ja się zmywam. siemano, do jutra.
-
danielinho953 zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Z: [Tutorial] [Cn] New Private Serwer - Diwang2
-
@Posterik Tak, księżycowy miecz to 'tasak'. KD 80% lecą ze smoków.. Czerwony, Zielony (ten z atlantydy v2) i jakiś tam jeszcze ;-) Monster1381 jest posiadaczem Kamienia Duszy Powtórki - 50% szybkość zaklęcia. A co do reszty KD nic mi nie wiadomo, żeby je jakiś Polak posiadał także jest co robić na serwerze i za co się brać. @Logowanie Off. Proszę już nie spamować w temacie. Jak będzie Online dam wam znać.
-
Super jest to, że żeby coś osiągnąć trzeba trochę posiedzieć. Serwer nie jest wcale trudny ale też nie należy do najłatwiejszych. Super jest jeszcze walka z chinolami i górowanie nad nimi. - Nie wyrzuca na DT - Jest biżuteria na 80lvl - Hwangi można ulepszać (im większy + tym dodają więcej HP, Odporności na Magię, Prędkości poruszania się) - Mało kto, ok. 10 osób posiada itemy takie jak: Księżycowy Miecz, Miecz Barona, Pogromca Smoka, Ząbkowe Noże, Wachlarz 8-trigramów = wyzwanie - Nikt z Polaków jeszcze nie posiada w itemach KD 80% (ciężko je zdobyć ale nie jest to niemożliwe!) = drugie wyzwanie - Zdobycie Złotego Hwanga (nikt z polaków nie posiada) = trzecie wyzwanie I to właśnie w tym serwerze jest super, że można sobie postawić cel i starać się go osiągnąć. i wiele, wiele rzeczy o których trzeba się samemu przekonać. Pozdrawiam, @Down Serwer sam w sobie nie jest offline tylko Logowanie padło. Jutro wszystko będzie działać. Zapraszam serdecznie.
-
@UP Wiem, mnie też to czasami irytuje ale tak jest zawsze na Diwang2 w weekendy. Od razu informuje, że jak nie włączą do godziny 23 to dopiero jutro będzie Online. Cały roboczy tydzień (5 dni) od Pon. do Pt. - serwer chodzi bez zarzutów, a w weekendy właśnie tak się dzieje. (w piątki czasami też siada..) Nie wiem na czym to polega i od czego to zależy ale czasami odnoszę wrażenie, że ktoś specjalnie wyłącza Loggin na weekendy w takich godzinach, żeby Polacy nie robili nocek na DT czy przy metinie.. ;d (to są tylko moje takie domysły) ;-)
-
@UP Tak wiem, że było ale temat znowu został usunięty.. Teraz jest zrobiony według regulaminu, więc tego nie powinni już usunąć @Edit, up Te IP, które podałeś jest błędne. ;-)
-
tetleyu zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Rozmowa Z Noobka Ktora Bierze Metina Za Reala
-
To nie chodzi o to, że była cofka tylko.. Serwer po prostu padł, tak nagle i nie zdążył się zapisać :-) Powodzenia w zrobieniu świętego.
-
tetleyu zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Czy Po Ślubie Można Sprzedać To?
-
Z tego co się orientuje to na spolszczeniu nie widać tych mobów. Jedyną rzeczą jaką mogę Ci doradzić to jest to, abyś ściągnął chinskiego metina i z jego folderu pack przekopiował pliki 'monster'. Powinno zadziałać, a jeśli nie to może ktoś bardziej obeznany się wypowie i Ci pomoże. Życzę powodzenia ;-). @Down. Nie, nie offtop. Po prostu pomieszały mi się literki ; ) /Poprawione
-
Nic nie rób ".. To jest oszustwo. Koleś po prostu chcę Cie wkręcić, żebyś mu swoje passy podał. Niby po co masz jakiś formularz wypełniać w którym masz podać swoje ID, Hasło i w dodatku E-Mail oraz Hasło do E-maila - Bez przesady. Po co Administratorom takie rzeczy jak oni mają bezpośredni dostęp do twojego konta. A co do tego, że mają twoje IP to też taki troche fail bo akurat wątpię w to, że Administrator allegro.pl udostępniał komukolwiek twoje dane personalne lub inne rzeczy ;-) Więc, jeszcze raz. Nie rób nic! Nie przejmuj się tym to po prostu jest sposób żeby wyciągnąć od Ciebie to konto.
