Mam taki problem, że podczas uruchamiania się komputera, zaraz po zliczeniu RAMu i wyświetleniu napędów itp. wyskakuje mi info na żółty kolor:
"If you want to install Linux Default Partition RAID driver, please do not use OPROM creation operation."
Jak to usunąć? Nigdy wcześniej nie miałem Linuxa ani nie zamierzam go instalować. Taki napis widnieje przez kilka sekund (3-5) i po chwili najnormalniej ładuje się WinXP.
Dodam jeszcze że ten napis mam od niedawna(jakiś tydzień może) i od tego czasu komp strasznie zwolnił;/ np. włącza sie 6-7 min;/ a o graniu w bardziej wymagające gry można zapomnieć.
Parametry:
AMD Athlon 64 3500+ 2.2GHz
2,5 GB RAM
ATI Radeon x1550 256MB
Win XP SP2
Jakby coś jeszcze było potrzebne to podam oczywiście.
Z góry dziękuję za pomoc