Skocz do zawartości

Emzet

Members
  • Postów

    39
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Emzet

  • Urodziny 25.02.1995

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Gdzieś...

Osiągnięcia Emzet

  1. Wiesz, mnie ok. 13 wywaliło i też mam cały czas 'connecting to server' na Free Kingdom, przy czym New World działa normalnie..;]
  2. DMG na US już nie działa i nie słyszałem o działających wersjach a Expbot był w 4 częściach ale już też nie działa;/
  3. Można też tak: Włączasz metina, czekasz aż sie storrentuje, wyłączasz neta, klikasz start gry, włączasz neta i wchodzisz na jakie CH chcesz:)
  4. Emzet

    [Pytanie]Bug Na Yang

    Prosze: http://www.mpcforum.pl/topic/199984-bugkupujesz-za-0-yang-sellasz-za-13kkk-d/page__p__1351086__hl__1kkk__fromsearch__1#entry1351086
  5. ''Drop:Chandlaże'' ''Yang:Chandlaże'' gz..... Co do serwa troche laguje;//
  6. Wbiłem jeszcze na US żeby się upewnić, i to w 100% jest Combo.
  7. A to nie czasem Mistrz. Sztuka Combo?
  8. Tu masz temat od Dr Horse'a >Klik<
  9. Oki to pomogło dzięki wielkie masz - (bo zbierasz^^) Można zamknąć
  10. Może jeszcze ktoś się wypowie?
  11. Mam taki problem, że podczas uruchamiania się komputera, zaraz po zliczeniu RAMu i wyświetleniu napędów itp. wyskakuje mi info na żółty kolor: "If you want to install Linux Default Partition RAID driver, please do not use OPROM creation operation." Jak to usunąć? Nigdy wcześniej nie miałem Linuxa ani nie zamierzam go instalować. Taki napis widnieje przez kilka sekund (3-5) i po chwili najnormalniej ładuje się WinXP. Dodam jeszcze że ten napis mam od niedawna(jakiś tydzień może) i od tego czasu komp strasznie zwolnił;/ np. włącza sie 6-7 min;/ a o graniu w bardziej wymagające gry można zapomnieć. Parametry: AMD Athlon 64 3500+ 2.2GHz 2,5 GB RAM ATI Radeon x1550 256MB Win XP SP2 Jakby coś jeszcze było potrzebne to podam oczywiście. Z góry dziękuję za pomoc
  12. Emzet

    Metin2.Us

    W chunjo sa na wysepce na północnym zachodzie mapki, czasem jeszcze są na południowym zachodzie.
  13. Emzet

    Pytanie :D

    Moim zdaniem ta na 42 po 1 taniej ci wyjdzie(chyba) po 2 łatwiej znaleźć po 3 pociągnął byś moim zdaniem w niej nawet do 66+(mam kilku kolegów którzy tak robili);]
  14. Nie zapominajcie o chinolach;]
  15. Emzet

    Zaczynam Grać Na Us

    Szeroki 1-2kk, Fms+9 zależy jakie średnie taki przeciętny to w przedziale 10-20kk, Zbroja(dla sury) 18 koło 1.5kk(czysta) na 34 koło 8kk(czysta), małże ok. 300k medale >200k, kk często widze po dwie sztuki za 90k... hełmiki nie mam pojęcia niestety ;/ Pozdrawiam;]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...