Witam nie wiem czemu ale każdy piszę że na modzie Paintball mam Niejakiego Wall hacka i mi grożą że dostanę bana na początku to olałem jak mi grożono aż weszłem do jakiegoś serva gostka ktory mnie wywalil i tak mnie ciagle wywalal a ja chcialem na jego servie zagrac nie wiem co mam zrobic przysiegam ze niemam zadnego hacka po prostu mam chyba wprawna reke ale Proszę pomóżcie co mam zrobic Wiem że pytanie trochę dziwne ale proszę was o szybką odpowiedz
PS.Sorry za taki głupi temat