Skocz do zawartości

sebs12

Members
  • Postów

    34
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O sebs12

  • Urodziny 31.01.1995

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia sebs12

  1. @Warka22 Nic nie widzę... Wyśli na PM, tego screena i konfigurację i... jakie masz Wp @Duzy65 Wyślij cofing'a Czarki i jak ona się nazywa
  2. A nie możesz, wybrać jakiegoś torrenta z podstawą a potem samą podstawę przy ściąganiu usunąć w np.utorencie???
  3. Hmmm na torrentach nie widzę może spróbuj przez chomikuj<br>
  4. sebs12

    Diablo II

    Ściągnąć da się ale czy da się grać na necie to raczej nie
  5. A nie lepiej wziąść merca??? z koszmaru i 2 aktu najlepiej żeby obrona i dasz mu olśnienie i jakąś w miarę zbroję nie pamiętam jak tamta zbroja się nazywała chyba Hart???
  6. sebs12

    Unikaty a bot

    Wiesz co ??? Najlepiej wyślij config i pliki tekstowe z folderu advanced, a ja ci poustawiam i będziesz miał miód malinka ustawionego bota. A i napisz na pw jakie chcesz żeby itemy zbierał
  7. @Tarka Podaj Swój Cofing
  8. sebs12

    Reaktywacja Graczy W D2

    Pana zniszczenia to mam ale juz nie gram od kiedy nowy leader wogóle wszystko poszło moje lvl po 93 hammer smit blizzka soso mf soso fire bonner eh szkoda mi tych postaci tyle czasu poswieciłem na expa i itemki
  9. sebs12

    Pytanie

    dobra thx za odpowiedz Temat do kasacji
  10. sebs12

    Pytanie

    Witam nie wiem czemu ale każdy piszę że na modzie Paintball mam Niejakiego Wall hacka i mi grożą że dostanę bana na początku to olałem jak mi grożono aż weszłem do jakiegoś serva gostka ktory mnie wywalil i tak mnie ciagle wywalal a ja chcialem na jego servie zagrac nie wiem co mam zrobic przysiegam ze niemam zadnego hacka po prostu mam chyba wprawna reke ale Proszę pomóżcie co mam zrobic Wiem że pytanie trochę dziwne ale proszę was o szybką odpowiedz PS.Sorry za taki głupi temat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...