Skocz do zawartości

zielonyk44

Members
  • Postów

    26
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Przed Kompem :D

Osiągnięcia zielonyk44

  1. Męczy mnie wybór 4 skila dla healthera...(postać 100% pvp) -Zwinka (bardzo przydatna do pvp jesli mamy cos wiecej do szybkośći zaklęcia) -Burzowy szpon (wiadmomo... skil offowy) teraz wszystko ładnie pięknie lecz który z nich wybrać aby postać lepiej sprawdzała sie w pvp ? czekam na wasze opinie na ten temat (kazda wypowiedz nagradzana jest + Miłego dnia pozdrawaiam
  2. zielonyk44

    Detect Hack ! Em

    Krązą pogłoski ze HS wysyła logi wiec jesli to prawda to masz bana wiec przełóż spobie narazie eq itp
  3. zielonyk44

    Platny Em2

    Na 100% niebedzie płatny no bo kto by ryzykował więzieniem... Em to cheat czyli łamie kod metina wiec jest nielegalny ;p a handel żeczami jest nielegalny czyli karalny tak samo jak jest z narkotykami za posiadanie dostaniesz 3 lata a za handel możesz dostać do 24 lat wiec pomyślcie troszke...
  4. Poprawka w tej wersji em2 z kamerem czyli "sh" działa autologowanie poprostu jak masz ta wtyczke to ją zaznaczasz i 1 raz przy logowaniu postaci dajesz żeby zapisało hasło wtady masz autologin
  5. zielonyk44

    [Problem]Lollo Mod

    Zmien na kamera albo em od Andrzeja
  6. zielonyk44

    [Problem]Kicki

    http://www.mpcforum.pl/topic/219067-dl-spolszczony-easymetin2-0121760-z-dwoma-witaminkami-zapraszam/ postaw czystego metka z 2010 i zainstaluj sobie klijęta wraz z kamerem od andrzejt17 sam działam na tym i jeszcze ani razu mnie niekickneło
  7. A probowałeś tak zrobić w poł z em2 ? to troche sie ogarnij i spróbuj...
  8. http://www.mpcforum.pl/topic/208758-wszystkie-expboty-oraz-obejscia-informacje-i-pytania-zwiazane-z-expbotem/ wrazie czego masz tutua spis expotów od różnych userów i instrukcje jak zainstalowac itp
  9. Heh na bana niemamocnych wiec pozostaje ci tylko robic nowa postac
  10. Ja osobiście gdybym zaczynał gre wybrał bym mentala jako dropka najpierw a potem robic główną postac. Mentalowi wbić np 40 lvl i wtedy bedziesz miał cos kasy na start z dropu czy z innych zródeł. Nie musisz na nim czytać ku. A co do głównej postaci na dłuzszą mete to WP ;]
  11. Po prostu jak wpisujesz ID i Hasło to daj zapisz na kamerze i prosze bardzo juz masz autologin ;]
  12. zielonyk44

    [Pomoc] Dmg Hack

    A spróbój postawić nowego metka z 2010 i do niego wrzucic DMG x6 gdzies widziałem na forum wiec tylko poszukaj ;]
  13. zielonyk44

    Start_Service_Error

    Odinstaluj Em2 i zciągnij najnowszego, zassaj metka z 2010 z www.metin2.pl zpatchuj go i ztorrentuj zainstaluj do niego Em i ciesz sie boceniem ;]
  14. Fakt ;] Wielkie thx i oczywiscie + lecą :] temat do zamknięcia
  15. zielonyk44

    [Szukam]

    Cabal Online i Dekaron (tylko ze gry są ang a jak narazie pl niema...) możesz jeszcze zobaczyć Rappelz
×
×
  • Dodaj nową pozycję...