Czy da się zrobic tak żeby program wcisnoł odpowiednie klawisze/porusznie myszką tylko gdy w onie jest dany pixel? za odpowiedź oczywiście +++
/W tym temacie będę co jakis czas dodawac moje inne pytania(żeby forum nie zaśmiecac nowymi tematami
Witam. Jestem o krok od zrobienie straaaaaaaasznie prymitywnego botka do metka, tylko muszę wiedziec jak zapisac w autoit klawisz alt, za pomoz oczywiście nagroda w postaci +++++
To przyciąganie zalezy fnie jesteś, niektore komnaty są mniej, niektóre więcej zatłoczone. zawszy ustawiej tak z jakieś 20-45% żebys spokojnie dał se rade
Do wyboru do koloru
http://www.mpcforum.pl/topic/197199-wszystkie-dmg-1-hit-killer-nie-odpychanie-moobow-z-konia-czyste-pliki-pc-oraz-pc2/
Polecam ten
http://www.mpcforum.pl/topic/175136-update-dmg-skillhack/