Skocz do zawartości

pijawka 3000

ProUser
  • Postów

    372
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Metody kontaktu

  • GG
    ***
  • Skype
    ***

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    ***

Osiągnięcia pijawka 3000

  1. Menedżer zadań<cs:go<Przełącz na.. i powinien się cs pojawić na ekranie, jeżeli się nie pojawi to nie wiem(polecam format..) Czegoś takiego nie mam ;D Jednak zrobiłem tego formata, ponieważ komputer zaczynał "mulić". Teraz gra działa normalnie.
  2. Wolałbym nie robić formata tylko to jakoś naprawić. @ref
  3. Zrobiłem tak, próbowałem wyłączać proces i załączać grę ok. 10 razy i nic to nie daje ;/
  4. Tak wcześniej cs:go był zainstalowany na dysku c, instalowałem go an nowo z 7 razy. Teraz jest na dysku e a gra nadal nie działa ;/
  5. Dodałem i gra nadal się nie włącza.
  6. sterowniki są najnowsze, spójność plików sprawdzałem, wszystko ok. A sypnął się, gdy wyłączałem kompa "twardym" resetem, potem nie chciał sie załączyć, wyskakiwał jakis blue screen.
  7. Witam, cs-a zakupiłem ok. 2 miesięcy temu, wszystko działało, ale "sypnął" mi się system i użyłem narzędzia systemowego do jego naprawienia, żaden program nie usunął się, lecz nie działały gry np. League of legends, cs go, ets2. Lola naprawiłem, instalując go na nowo ale cs-a nie umiem naprawić, instalowałem na nowo csa, steama, naprawiałem rejestr systemu programem ccleaner ale cs go nadal nie działa. Wygląda to tak: Na steamie klikam "graj", komputer myśli, proces csgo.exe się załącza a gra się nie włącza. Na liście znajomych, przy moim nicku pisze: "W grze counter strike: Global offensive." Proszę o pomoc.
  8. pijawka 3000

    roń dla Barba

    najlepiej chyba skorna z jak najwiekszym dps i dużą ilością siły i wity do tego jakis 90% na obrażenia od kryta i masz spory dps
  9. .Postać: Barbarzyńca 2.W jakich godzinach grasz: dogadamy się 3.Styl grana (powolne odkrywanie świata czy pogoń do przodu) 4.Kontakt. na pw 5.Uwagi? Dam 500k za podexpienie mi barby do 60 mam ekwipunek caina wiec luz
  10. Psn id: malump1992 Moje gry: InFamous uncharted 2 Tony Howk ride dirt 2 shaun white snowboarding i jedna jeszcze mam grę ale jej nie polecam Pograł bym z kimś w uncharted 2
  11. pijawka 3000

    Cia [FFA+BF3]

    Nawet nawet
×
×
  • Dodaj nową pozycję...