Skocz do zawartości

ARKADOS1

Members
  • Postów

    27
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O ARKADOS1

  • Urodziny 16.09.1998

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Krk ;*

Osiągnięcia ARKADOS1

  1. Siemka mam pytanko, czy istnieja jakies hacki, DMG i wgl na XenoXMT2???? . Probowałem uzywać DMG i inne hacki lecz nie działąły. czy jest na to jakis sposob
  2. Może jest jakas osoba
  3. Siemka mogby mnie ktos nayczyć twozyc nowe EQ z navi na serwerze XENOXMT2. Chciałbym aby to był nowy sposob bo ostatnio navi było kasowany dajje +. Potrzebuje szczegołowego opisu bo poraz pierwszy zajme się navi. głównie chciałbym się dowiedziec jakie sa passy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...