Siemka mam pytanko, czy istnieja jakies hacki, DMG i wgl na XenoXMT2???? . Probowałem uzywać DMG i inne hacki lecz nie działąły. czy jest na to jakis sposob
Siemka mogby mnie ktos nayczyć twozyc nowe EQ z navi na serwerze XENOXMT2. Chciałbym aby to był nowy sposob bo ostatnio navi było kasowany dajje +. Potrzebuje szczegołowego opisu bo poraz pierwszy zajme się navi. głównie chciałbym się dowiedziec jakie sa passy