witam.mam problem otoz na poczatku wszystko ladnie bylo a teraz gdy tworze gang nie moze wejsc do zadnego auta gdyz gdy chca otworzyc drzwi nie moga bo sa zamkniete ,o co chodzi?
elo mam taki problem poniewaz gdy wstawie do tabelki item_attr w navi bony inne niz 30k nie widac ich w tabelki wogole a jak wstawie 30k to widac co to mze byc prubowalem naprawic tabelke help
siema poszukuje kogos kto jest w tym ogarniety w sensie potrzebuje zrobic zeby skile brane u nauczycieli byly na P wiem ze ten temat juz byl ale nic nie ma ciekawego tam poprosze o szczegolowe rozpisanie tematu dzieki
witam mam pytanko poniewaz zrobilem strone glowna 5.81.204.169 jesli server off to bedzie wylaczona )ale cos mi nei wyszla i teraz taka prosba czy ktos moglby mi zrobic strone glowna na podobienstwo tej ktora dalem chodzi o ranking rejestracja i status ip 5.81.204.169 dzikuje
Witam chcialbm wam przedstawic server hamachi DawidosMT2 poniewaz nie umiem robic efektow specjalnych w tematach przedstawie info w prosty sposob;
reje:5.81.204.169
strona(zrobiona z innego servera uzywana tylko d o chatu):www.hahmt2.hpu.pl(stara nazwa servera)
Beta/4fun jak kto woli miec na serverze
raty 999% all mili GM i rekrutacja ON!!!!!!!!!!!
GamePlay:http://www.youtube.com/watch?v=zLCGjfjiV1M
sieci hamachi :DawidosMT2_1-30 haslo 12345
moje gg:9034240 email(rzadko wchodze):[email protected]
godziny otwarcia :pon-piatek 14/15-17/19 w wakacje bedzie dluzej chcem wyjsc z zagrozen:D
dziekuje za przeczytanie NQ
witam mam problem z metin2united rejestrujac sie wpisujac obojetnie jaki login wyskakuje ze to kotno juz istnieje wpisalem byle jakie litery"fsfkdsffsdfs" pisze to samo pomocy www.metin2united.com
witam oroz mam problem na serverze QYMT2(chinski)strasznie sie laguje inni na ttym servie maja po 1mb szybkosci i nie laguje im sie a ja 2 mb i mi sie laguje strasznie probowalem przeinstalowac metka i to samo do innego folderu ciagle to samo prosze o pomoc:(dziekuje
elo od jakiegos czasu mam problem z torrentem otoz patch idzie normalnie a potem torrent 0 seedow i peerow i kb/s 0 robilem ten sposob z notatnikiem metin2.bat tez jakies "Python library file not exist" uzywalem moda PL z metin2mod.tk i ten sam blad pomocy!!!