Skocz do zawartości

morszczuk

Members
  • Postów

    59
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O morszczuk

  • Urodziny 27 Kwietnia

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    ByDzIa

Osiągnięcia morszczuk

  1. Dzięki ;D
  2. Siemka,mam pytanie... Chciałbym zacząć swoją przygodę z miksowaniem i.t.p.. Pytanie jaki sprzęt wybrać sobie na początek do 900 zł
  3. Google ni gryzie tu masz stronkę http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Legacy/Pages/radeonaiw_xp.aspx?type=2.4.1&product=2.4.1.3.13?=Polish Jeżeli masz windowsa xp 32 bit . jeżeli nie masz to sobie wybierasz z tej str.http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx
  4. Konfiguracja kompa mówisz więc masz link http://imageshack.us/photo/my-images/197/konfiguracjai.png/
  5. Zrobiłem jak mówiłeś Ventos i nic, następnym razem nie zapomne o prefiksach ;D
  6. ja mam steama więc nie wiem
  7. Siemka mam taki problem, a więc kiedy załaduje mi się serwer i mam do wybrania ct czy tt to dostaje laga i nie wiem co zrobić i muszę wyłączyć cs'a reinstalowałem go ale nic . .
  8. Fajne, Fajne pierwszy raz się spotkałem z takim czymś
  9. morszczuk

    Fifa 11

    Zainstalowałem patch i nic ale dzięki za chęci
  10. morszczuk

    Fifa 11

    Siema !! Wczoraj se kupiłem fife 11 na dodatek mam nowego kompa i problem jest taki włączam fife pokazuje mi sie ten kak potem pisze nacisnij spacje naciskam, jest swobodny trening zrobie z jeden strzał i nagle czarny ekran i dziwny głos resetuje komputer i pisze coś że jest problem z jakimś bluescreen 6.2.3 coś tam dalej pomoże ktoś co zrobić
  11. Patrzałem na tp ale trochę drogo mam telefon owszem ale trochę drogo no ale się zobaczy
  12. Niestety z dialogu nie moge sprawdzalem na ich stronie
  13. Mogę dodać jeszcze, że nie interesują mnie mobilne oferty
  14. Razor ja nie mieszkam w bloku żeby mieć UPC, bo gdyby tak to od razu bym wziął UPC
  15. Siemka, mam pytanie jaki internet wybrać (stacjonarny) Lokalizacja: Bydgoszcz a tak dokładnie to centrum Bydgoszczy kwota do 50 - 60 zł jaki byście polecili Miałem internet osiedlowy bardzo fajny bo za 30 zł miałem jakieś 10mb/s w weekend a tak po 6mb/s w dni powszechne niestety musiałem zrezygnować co mnie niestety martwi i teraz siedzę na internecie mobilnym z orange, który mnie nie zadowala bo się zrywa np: przy gadaniu na skypie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...