Siemka, mam pytanie jaki internet wybrać (stacjonarny) Lokalizacja: Bydgoszcz a tak dokładnie to centrum Bydgoszczy kwota do 50 - 60 zł jaki byście polecili
Miałem internet osiedlowy bardzo fajny bo za 30 zł miałem jakieś 10mb/s w weekend a tak po 6mb/s w dni powszechne niestety musiałem zrezygnować co mnie niestety martwi i teraz siedzę na internecie mobilnym z orange, który mnie nie zadowala bo się zrywa np: przy gadaniu na skypie