Skocz do zawartości

rozjebywacz

Members
  • Postów

    65
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O rozjebywacz

  • Urodziny 22.01.1998

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia rozjebywacz

  1. Witam dzisiaj odkryłem sposób jak mieć kamer moda i zwykłego metin2 na jednym clijecie instalujemy kamer moda w metinie Pobieramy moja paczkę i wrzucamy te 2 pliki do folderu z metin2 Plik kamer mod włącza moda Plik zwykły metin włącza zwykłego metina DOWNLOAD: http://www.wrzuc.to/aMlETF6tMn.wt SKAN: http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=dc6869502442b6b332a801855793804e26d6a9ff654779d3a4ab95bd9959fca6-1314269734 Nie wiem czy jest dobry ale tak wyszło Zbieram +
  2. Witam czy istnieje bot który automatycznie odpisuje na wiadomości ??? kiedyś w jakimś expbocie była taka możliwość ale odpisał tylko to co mu kazaliśmy np (elo) Chodzi mi o coś takiego np: Pisze nasz kochany i lubiany gm 1GM-Witam 2Bot-(generuje witam) cześć 3GM-Jak tam łowienie 4Bot-(generuje jak tam lowienie) odp: Dobrze itp... jeżeli nie ma prosił bym żeby ktoś zrobił coś takiego w wolnym czasie tnx za jaką kolwiek odp
  3. Na tych ss zrobiłeś z siebie idiotę popieram trzeba było zapytać czy da ci dupy albo coś
  4. napisał majko11 napisał Androu Ściągnij KamerModa, on ma automatycznie wgrany zmieniacz śr lol naucz się czytać p.s spróbuj wstawić ip serwera do kamer moda na stronce jest poradnik .
  5. ja kiedyś kliknąłem przypadkiem i zrobiłem stlke na + 9 musi byś w 1 polu w eq
  6. to jest banalne musisz mieć najnowszy metin2client.bin (znajdziesz w folderze metin2 ) lub pobierz z strony metin2 ( nie pamiętam nazwy strony było metin2patch.pl czy jakoś tak ) lub spatchuj metka ale ta 1 cześć 2 nie i potem zainstaluj kamermoda
  7. jest no to bóg jak zrobisz misje i ci potem zdechnie koń to możesz zrobić 2 raz
  8. Witam chciałbym przedstawić jak odpalić nieskończoną ilość easy metin2 więc tak 1 otwieramy folder easy metin i szukamy folderu cfg i w tym folderze pliku web , otwieramy go i włączamy plik javascripts i szukamy pliku launcher i go otwieramy w notatniku bardziej zrozumiale : easymetin2-cfg-web-javascripts-launcher i szukamy linijki i edytujemy ją tak : teraz szukamy tego : i zmieniamy tak Uprzedzam że to nie było testowane bo mi easy metin2 nie działa :P zbieram + i -
  9. zal ściągnij easymetin2 z tond http://www.easymetin2.de/pl/homepage.html Zainstaluj net fameworka 3,5 lub 4,0 Usuń stare easy metin2 Uruchom przez ikonkę easy metin2 która prawdopodobnie po instalacji pojawi się na pulpicie
  10. Ja już o tym wcześniej wiedziałem ale i tak masz -
  11. 1 Im wyższy poziom wędki tam są rzadsze ryby i więcej % na złowienie 2 Zależy od szczęścia mi np przez 2h łowienia wypadło 8 małży a 2 dnia tylko 3 małże 3 Zabijaj tylko te najmniej cenne np karaś albo mandaryna a taki rybki jak złoty karaś zostaw bo są bardzo rzadkie i cenne 4 Rybki biorą wszędzie tak samo nie ma to znaczenia 5 Daj +
  12. rozjebywacz

    Tut Woj Mental 1-61

    Witam chciałbym wam przedstawić gdzie i co czyli expienie wojem mentalem Wojownik mental skupia się na obronie może on zabić więcej potworków ale dłużej je bije Zaczynamy idziemy na dzikie psy każdy z pewnością je znajdzie dobijamy tam piąty lvl i robimy polowania Gdy dobijemy 5 lvl wybieramy umiejętność mental (moc duchową ) dajemy wszystkie punkty w silne ciało Idzemy na wilki lub głodne alfa wilki i wbijamy tam 8 lvl Sprzedajemy drop rzeczy z bonami hp/abs zostawiamy na potem Ulepszamy tarcze hełm zbroje i bron na + 2/3/4 ale wystarczy na + 3 ( mnisią zbroje bojową tarcze i tradycyjne hełm a także włócznie ) dodajemy 1 punkt na każdego skiala wbijamy sobie 12 lvl na niedźwiedziach sprzedajemy drop Teraz trzeba skołować gilotynowe ostrze i żelazną zorbie + 3/4 Idziemy do 2 wioski na wbijamy tam 18 lvl kołujemy pajęczym i tygre + 4/6 Możemy iść na metiny i dropną cenne ku lub kd (na moim serwie aura 15kk chodzi ) Teraz gdy mamy dobre eq idziemy na dzikusy w 2 wiosce na tak zwaną polankę W miedzy czasie robimy konia aż do 10 lvl Expimy tam do 30 lvl Takie rzeczy jak marmury księgi polimorfi języki rzeczy z hp/abs selamy (nie znasz ceny zapytaj się wysokiego lvl on na pewno ci pomoże Potem idziemy łowić ryby lub ustawiamy fb jak kto woli Musimy kupić riba na + 6/8 tygre na + 8/9 i resztę eq + 6 i jakieś rzeczy z hp Teraz idziemy na pustynie i expimy na pająkach do 35 lvl Robimy sobie boja Nadszedł czas na zmianę eq Kupujemy riba + 9 sr 10 + smiertelke + 7/9 tarcze na 21 lvl + 6/7 żelazny hełm + 7/9 branze srebrną + 6/7 lub z bonem na hp reszta rzeczy z bonami na hp Idziemy expic na bo będzie szło ciężko ale po 2/3 grupki damy rade Wbijamy tam 42 lvl w miedzy czasie selamy drop i robimy konia do 20 lvl Teraz czas na zmianę eq Kupujemy riba + 9 sr 20+ smoczą + 8/9 (będzie ona nam służyła aż do 61 lvl ) srebrną + 9 lub branze 1,5k hp butki 1,5k hp i ebo + 7/8 zelka + 9 Idziemy na ciężkie ezo lub średnie ezo ezo i expimy tam do 50 lvl Robimy militara potem idziemy na v1 lub v2 po 1 grupce Expimy na v1lub v2 do 61 lvl kołujemy boga na + 9 i lwią na + 9 i jesteśmy koksami koniec Jeżeli coś będzie nie tak pisać Daj + albo - To mój pierwszy tut z kolorami więc proszę o wyrozumiałość Budowa postaci 1 do hp 1 do siły potem w zręczność Budowa skili 1 silne 2 tąpnięcie 3 duchowe 4 walnięcie 5 uderzenie miecza
  13. spróbuj z moda kamera
×
×
  • Dodaj nową pozycję...