Skocz do zawartości

NA co ci to?

Members
  • Postów

    8
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia NA co ci to?

  1. przeczytajcie sobie ksiązke warto.. a co do gier to stawiem je na tym samym miejscu CZ.1 Dobry klimat, questy, fabuła ogólnie na samo wspomnienie robi mi sie miło, ale grafika i system walki pozostawia wiele do życzenia CZ.2 tu postarali sie o grafike i system wali fabuła nawet ale jedna podstawowa wada- strasznie krótka gra, nie rozumiem ich troche silnik mają ,modele i txt też to co to jest dorobić te 20 godz gry więcej, troche roboty jest ale gierka wtedy biła by na głowe CZ.1.
  2. http://www.youtube.com/watch?v=qbxxx2ym5xg
  3. Sami zobaczcie nie ograniam tego chłopa http://www.youtube.com/watch?v=qbxxx2ym5xg
×
×
  • Dodaj nową pozycję...