przeczytajcie sobie ksiązke warto..
a co do gier to stawiem je na tym samym miejscu
CZ.1
Dobry klimat, questy, fabuła ogólnie na samo wspomnienie robi mi sie miło, ale grafika i system walki pozostawia wiele do życzenia
CZ.2
tu postarali sie o grafike i system wali fabuła nawet ale jedna podstawowa wada- strasznie krótka gra, nie rozumiem ich troche silnik mają ,modele i txt też to co to jest dorobić te 20 godz gry więcej, troche roboty jest ale gierka wtedy biła by na głowe CZ.1.