witam mam problem z tym, ze jak sie loguje do combata to strasznie dlugo i wogole mi muli jak jestem w menu gry np. dlugo otwiera mi sie inbox. Dodam ze jak wejde do gry to wszystko jest w porzadku nie mam zadnych lagow. Przy logowaniu dlugo mi sie gra łączy i strasznie tnie sie w menu. Zrobilem juz reinstala ale nie pomoglo. Prosze o pomoc i z gory dzieki.