Skocz do zawartości

Zielono Miiii

Members
  • Postów

    125
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia Zielono Miiii

  1. Zielono Miiii

    Nasz-Czas

    ale sie nie postarali ;d
  2. ja nie bede ham i dam ci + ;p
  3. nie jestem jakimś nobem tylko za granicą jestem a za granicą nie można a nie wiem jak tu użyć polskiego proxy pisać na pw dam e-mail itp
  4. Zielono Miiii

    [Tut] Fajny Napis

    Jak sie nie podoba to dowidzenia
  5. Zielono Miiii

    4Sreloadedhack

    xDD "4.Cheat Engine otworzyć linki do komputera i otworzyć tam TClient.exe " :DDD
  6. ja instalowalem wow --> wotlk ...
  7. prosze nie pisać postów typu " noob z cb" itp. daje kompiluj i tworzy sie plik BezNazwy.cpp ... mój kompilator to Dev-C++.
  8. żeby kursor pasował do strony o historii ,np. szabelka mieczyk ) coś w stylu tego <style type="text/css">body, a, a:hover {cursor: url(http://404bajery.pl/cur/13.ani), default;}</style><a href="http://www.dodatkiracing.dbv.pl" target="_blank" title="online"><img src="http://404bajery.pl/cur/cur.gif" border="0" alt="DODATKI NA STRONĘ WWW" style="position:absolute; top: 0px; left: 0px;" /></a> kursor ma wyglądać tak ok zrobiłem w formacie ANI ten miecz ale co dalej ?
  9. nie wiem jakie mam pliki chyba rain ;p @up miałem wcześniej serwer i dobrze chodziło ... net dobry na serwer a narazie tylko ja gram
  10. o kurde ten plik 10 godzin mi się ściągać będzie... więc teraz nie będę tego robił od nowa serwera ( jak już nikt nie będzie grał na moim serwerze to nowy zrobie ) o pamiętam jakie miało być 3 pytanie jak zrobić żeby ulepszało się bez ulepszaczy ? wiem że jest temat chyba o tym ale nie wiem gdzie
  11. a jak można mieć serwer na 2 kompach ?? jak zrobić własne pliki ??
  12. 1.czy serwer da się prowadzić (mieć ) na 2 komputerach ?? 2.co zrobić żeby nie wywalało z serwera ?????? ( ok.2 miesiące temu miałem serwer i nie wywalało ... a teraz wywala co ok.30min. ) 3. nie wiem co mialem sie pytac ;p skleroza
  13. siema niedawno wgralem nowe pliki do serwera ... wczoraj wszystko dobrze było a dziś chcę włączyć serwer i ciągle to samo wyskakuje .... juz takiego bledu niema ale jest inny... tylko 1 raz pojawilo sie Operation Timed Out... ale serwer dziala mozna zamknac
×
×
  • Dodaj nową pozycję...