Skocz do zawartości

SennyKoszmar

Members
  • Postów

    189
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O SennyKoszmar

  • Urodziny 09.01.1995

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Nowy Dwór Maz.

Osiągnięcia SennyKoszmar

  1. najczęściej stroną serwera jest IP osoby hostującej . czasami mają tam jakieś darmowe domeny, ale jak o strone www to się musisz dowiedzieć a gdy IP, to wejdź na hamachi i kliknij lewym przyciskiem na osobę, która hostuje serwer i wybierz copy ipv 4 bodajże ;p
  2. tylko nie rob na plikach 2k8 .. chyba, ze chcesz miec w chooy hit killeri, dmghackow etc.
  3. wtedy co nie mogłeś wejść zapewne, akurat CH padło .. sprawdzałeś na kliencie czy jest to samo?
  4. GameMaster Panel by Bambus3k http://www.mpcforum.pl/topic/320246-dlgame-master-panel-3/ mysle, ze co do plikow 2010, to to Ci moze troszku pomoc . http://www.mpcforum.pl/topic/342752-index-tworzenie-serwera-prywatnego-sf-2010/page__p__2411368#entry2411368
  5. te pytanie powinno być skierowane do administratora serwera EliteMT2, a nie tutaj .
  6. wklej do klienta z 2008r.
  7. odpalasz na kliencie czy na kamermodzie? upewnij się, że masz wybraną dobrą wersję klienta mod - 2010#2 klient - 2010#3
  8. yhm, bo to nie wina frapsa, tylko tego w czym obrabia film. ustawia złą rozdzielczość i obraz jest strasznie mały . w sonyvegas mozna ustawic 16:9 i wtedy masz taki obraz jak ' okno ' na youtubie .
  9. a kamermod? ;s jezeli zrobisz PRAWIDLOWO obejscie do kamermoda, jest praktycznie niewykrywalny ;f
  10. http://www.mpcforum.pl/topic/185089-downloadautomatyczne-logowanie
  11. Miałem tak samo na kmr modzie . Reinstalowałem i wszystko było dobrze . ( bez żadnego wyłączania anty vira )
  12. Znajdziesz go w najnowszym kamer modzie Klikasz F8 i wyskakuje okienko do wpisania średnich bądź umiejętności .
  13. zablokowanie HS wystarczy?
  14. Witam. Chcialbym sobie pogram na MT2 PL na modzie, aczkolwiek nie wiem co mam zrobic zeby nie dostac bana . Moglibyscie mi to przyblizyc ?
  15. [quote name=MegaSut ' timestamp='1301591939' post='2272778] No no ładne filmiki Powiedz, ile grasz na tej postaci?? od 20 pazdziernika 2010 roku . czas gry : 52.012 minut wiekszosc spedzonego czasu to i tak stanie w m1 :P
×
×
  • Dodaj nową pozycję...