Wlaczam silka przez loadera i wyskakuje taki blad the client you are using is not supported.Mam zszc z patchem 1.681 trzeba cos wiecej? A jak wlanczam normlanie to wyskakuj epusty blad wczoraj bylo all ok.HElp Clienta mam tego pod 105 update. Lol spatchowalem media pod bota i wlanczylem przez bota i poszlo a jak loaderem gowno.Ma ktos jakas rade??