Skocz do zawartości

gadus987

Members
  • Postów

    287
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia gadus987

  1. Spol jest raczej dobre. Użyłem Connect Changera 1.8. Porty są ON wszystkie. Jest ich 47 chyba. Sieć hamachi też jest i kolega też w niej jest
  2. Witam. Mam mały problem ... otóż mój kolega nie może wbić na mój serwer hamachi ... serwer jest na plikach z 2008r od raina. Próbowałem już chyba wszystkiego... reinstalowałem serwer, port mapa, hamachi itd ... ja mogę normalnie wbić a on nie ... próbował na obu spolszczeniach, z końcówką .100 i norm ... w port mapie porty są z końcówką .100 ... Dodam że mam Windows 7, ale zapora zablokowana ... kiedyś mógł wbić, ale miałem formata ... potem już nie mógł... nie wiem może coś spieprzyłem albo coś ... błagam o pomoc
  3. Mało osób tego nie wie ... Poza tym trochę mi to na reklamę wygląda, ale co tam masz tego + A i nie pisz posta pod postem tylko ew. edytuj ... Mało osób tego nie wie ... Poza tym trochę mi to na reklamę wygląda, ale co tam masz tego + A i nie pisz posta pod postem tylko ew. edytuj ...
  4. Siemka. Otóż kupiłem dzisiaj na allegro yang ... wszystko ładnie, pięknie, ale ciekaw byłem skąd koleś ma tyle Yang ... pomyślałem że może go wypytam Pewnie nic z tego nie będzie, ale spróbować mogę ... Błagałem, prosiłem, spamiłem itp, itd .... W końcu pod obietnicą zostawienia go w świętym spokoju koleś podał mi ten link: http://metinboss.pl/ Napisał że pobrał z tamtej strony YangHacka ... Od razu coś mi nie pasowało ... YangHack nie istnieje, ale facet upierał się że ma go z tej właśnie strony ... Pobrałem to (są tam skany) ... Sam przeskanowałem (100% czysty) ... Coś mi się to za łatwe wydawało ... Odpalam to i okazuje się że trzeba podać kod który kosztuje 11zł ... Postanowiłem się was zapytać ... Wiem że to na 99% FAKE, ale cóż ... Ciekawość zwyciężyła Co o tym myślicie ? Zaryzykować ? Ja się na tym nie znam więc może ktoś "rozbierze ten program na czynniki pierwsze" czy coś i się dowie czegoś ... Za pomoc + i 5 Pewnie i tak g*wno z tego wyjdzie ... Jestem pewien że to FAKE ale spr można zawsze Ok z góry dzięki za pomoc
  5. Siema. Co ogólnie sądzicie o tej grze ? Czy będzie hitem czy "niewypałem" ? Wiedźmin zrobił dość dużą "karierę" Z oglądania filmików na Youtube gra zapowiada się nawet ciekawie Moim zdaniem trochę głupio zrobili ... na początku napisali że posiadacze Edycji Kolekcjonerskiej zagrają tydzień przed premierą, a z tygodnia zrobił się 1 dzień ... już się nie mogę doczekać poniedziałku No i ciekaw jestem czy wyjdą piratki Mam nadzieje że nie ... Oryginał kosztuje jakieś 100zł, a macie tam poradnik itp ... A piratka jakieś 50zł (na oko) .... Osobiście wole zapłacić 2x i mieć jakieś tam bonusy itp ... No i wesprzeć Polski zespół Posiadacze EK zagrają w grę już w poniedziałek natomiast ci którzy mają normalnego Wiedźmina 2 zagrają w dzień światowej premiery (wtorek) ;D No cóż ... to by było na tyle wypowiadajcie się :P
  6. Cześć. Mam taki mały problem... wchodzę na stronę Easymetin2 (easymetin2.com) , wybieram PL no i klikam Download ... dochodzi do 1-2 MB i albo wyskakuje że pobrano, albo że nie można zapisać czy coś takiego ... Chciałem się dowiedzieć czy jest tak tylko u mnie czy u każdego .... http://www.easymetin2.com/pl/homepage.html i są 2 downloady i na każdym wywala któryś z tych błędów ... Liczę na pomoc ... Wcześniej wszystko działało Za pomoc +/- i 5*
  7. ehhh ... myslisz ze ktos sie na to nabierze ? ban ....
  8. Yyyy... 390kb ? Coś mało Wystarczająco mało aby zrobić skan http://www.virustotal.com/ jakbyś nie znał strony :P Poza tym 2 posty i 22 minuty na mpc... hmmm... coś niezbyt wiarygodny jesteś :P "zawiewa" mi tu keyem albo innym wiruskiem.... daj skana
  9. gadus987

    Multikonta - Lubie

    Nie no troche + sam złapał... za chociażby dmg x 15 itp... ale dal sie zlapac ;d ale rozumiem multi to multi ;D
  10. Siemka. Nie wiem czy jest dozwolona prośba o poradnik ale może tak chyba w tutaj powinno to być... otóż pamiętam że na mpc był kiedyś taki TuT w którym było napisane jak zmienić komuś opis na gg. Otóż mam prośbę żeby ktoś mi link do niego zamieścił tutaj za pomoc + i 5* jeśli takie prośby są niedozwolone proszę o zamknięcie lub skasowanie tematu
  11. Zdecydowanie małże. Załóżmy że z 20 ryb dropnie ci małż, masz już 10kk. Sellasz 20 rybek po 350k masz 7kk... Widzisz co się lepiej opłaca Ja bym dodał jeszcze ryzyko otwierania małży, ale to już jak wolisz. Ja na przykład miałem kiedyś 2 małże, otworzyłem i biała, a czasami mając 10 małży potrafi dropnąć tylko kilka kawałków kamienia
  12. No mowie zobaczcie zrodlo skanu...
  13. Hmmm... zagralem na tym DMG na elicie i nic... normalnie wszytsko ladnie śmiga :P moze za slaby komp albo net... ale moim zdaniem za salby net :P albo serwer zlagowany lekko...
  14. @@UP dzieki dziala ++ i 5* dalem teamt do zamkniecia ;d
  15. Siema. Szukam jakiegos poradnika jak z moba zrobic npc byl kiedys taki od JachuPL ale sami zobaczcie: http://www.mpcforum.pl/topic/158573-tut-jak-zrobic-npc-z-mobka/ :/ prosze o link do jakiegos tematu z tym poradnikiem za pomoc + i 5* ewentualnie jesli takiego nie ma to o napisanie takiego to jestem pewnien ze wtedy +++ i 5* nie tylko ode mnie :P
×
×
  • Dodaj nową pozycję...