Skocz do zawartości

Kunnorinno

Postmaker
  • Postów

    874
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Kunnorinno

  • Urodziny 28 Lutego

Metody kontaktu

  • GG
    nie mam

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Koło WW-y

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. 550Ti wyrob kartograficzno-podobny. (ssie) Jak doswiadczony nie jestes to nie bierz tego coolera, (m)ocz`a nie bierz bo ssie. Bierz XFX 550
  2. A po jakiego *uja LC do jakiegos gowienka. Jaki szacun ? LOL? Tozto pewnie na C2D i jakis GTX 250 . Pewnie i tak tempy takie jak na BOX`ie. Wole dobry air niz cienkie lc
  3. Podaj cala reszte pc
  4. Tak. Z tym kręcisz tyle ile wlezie. Pozostaje jeszcze kwestia zasilacza. Jaki to ?
  5. Ja pierdole na uj mu karta jak proc bd ograniczał
  6. Spójrzcie z dobrej strony. Nie będą hańbić orzełka
  7. http://allegro.pl/intel-core-2-duo-e4600-2-4ghz-arctic-silver-7-i1906989479.html http://allegro.pl/chlodzenie-cpu-xigmatek-gaia-nagrodzone-i1920026889.html http://allegro.pl/chlodzenie-vga-revoltec-rs002-led-czerwone-ra-i1901642299.html
  8. Bierz 2 zestaw. BTW Bitch please http://www.ceneo.pl/397089
  9. Kunnorinno

    płyta

    Ta wy sobie tu o ramach gaworzcie a ten c2d na am3 to norma
  10. Kunnorinno

    płyta

    ZAJEBIŚĆIE że C2D wsadzi na AM3. Masz jakieś przejściówki !? 775 a AM3 nie ma różnicy. Tak na na 775 sobie wpieprze P2x4 -_- Błagam cię w kwesti hw pierdolisz jak najebany. Ta może do tego tracer 1200W no bo przecierz więcej Wat. Fail roku <facepalm>
  11. Witam. Na co zwracać uwagę przy zakupie gitary. Czy np ta jest dobra ? http://allegro.pl/gitara-akustyczna-phhr-wiele-dodatkow-kurs-i1912331548.html Będę się dopiero uczyć. Pozdro
  12. Kunnorinno

    płyta

    łołołołołołłłł.... Primo. Masz zasiłkę z obudowy. Wprawdzie nie jest jak np codegeny ale wydajnością też nie grzeszy. Zmień Psa najpierw
  13. http://www.x-kom.pl/p/70716-notebook-laptop-15,6-msi-gt683dx-475xpl-i5-2430m-8gb-500.html proń bardzo. Taki lapek że się osrasz. W tej cenie nie ma nic lepszego. Nie nie bierz z i7 lecz z 560m lub 555m. Nie kombunuj. Take it
  14. Ja na "czyśczca" tuż po formacie zainstalowałem. Pewno syf jakiś coś psuje.
  15. UP może nie umie i dźwięk z głośników leci do mikro
×
×
  • Dodaj nową pozycję...