Skocz do zawartości

tifer

Members
  • Postów

    13
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia tifer

  1. Siemka, czy moglbys ktos zrobic spol do servera evenar? I czy przy okazji moglby ktos zrobic wyglad nowych potkow na tym servie, zeby na modzie mozna bylo je widac? Na kilku privach widzialem, ze sa spol ale potkow nie widac, bo jest nowy wyglad... evenar.pl
  2. up epiki chyba dobrze wgrane bo sa na servie ale nie moge do nich kd wkladac, potrzebuje linka lub poradnika jak to zrobic;/ a moze ktos ma pliki czy cos zeby je wkleic w navi zczy gdzies i juz mozna wkladac kd
  3. Witam,1 mam problem, poniewaz na wlasnym privie nie moge wkladac kd do epikow, sa na to jakies pliki? jesli tak to gdzie je dac (chodzi mi racze ze gdzies do filezilli lub WIN..) 2 mam drugi problem, poniewaz z broni na 65lvl nie da sie robic epikow ma ktos na to pliki? i gdzie je umiescic (chodzi mi racze ze gdzies do filezilli lub WIN..)
  4. tifer

    [Pl] Tifermt2 [4Fun]

    nie ma 5.74.202.100 nie ma patrz wyzej http://tifer990.wrzuta.pl/plik/3yqfVL8AnPo/tifermt2 TAK 4fun 4fun 4fun [media][/media] na hamachi 15-22 15-22 15-22 15-22 15-22 12-22 12-22 12345 [GA] Tifer
×
×
  • Dodaj nową pozycję...