Witam,1 mam problem, poniewaz na wlasnym privie nie moge wkladac kd do epikow, sa na to jakies pliki? jesli tak to gdzie je dac (chodzi mi racze ze gdzies do filezilli lub WIN..)
2 mam drugi problem, poniewaz z broni na 65lvl nie da sie robic epikow ma ktos na to pliki? i gdzie je umiescic (chodzi mi racze ze gdzies do filezilli lub WIN..)