Skocz do zawartości

venderen

Members
  • Postów

    152
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O venderen

  • Urodziny 16.03.1992

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia venderen

  1. GT:Farrer92 Gra:Black Ops, Forza4, Fifa11, Kinect sports season two, crysis 2) HS:jest Kontakt:gg:8527555, xbox live.
  2. Było poruszane 1000 razy Nie ma i nie bedzie czegos takiego, dane sa zapisywane na serwerach Treyach
  3. Zapewne grasz no hc, wiec wez sobie pewna reke i claya.
  4. to jeszcze zalezy z czym latasz, jaki masz dodatek do broni i co pozwalaja na serwrach Ja przewaznie latam albo z AK+powiekszony, Pewna ręka i clay lub zamiast ak Galil z podwojnym magazynkiem:)
  5. jake to ze Ty nie masz kasy na to to nie znaczy ze ktos jest "neokidem". Ja np zarabiam i mi sie podoba black ops i dlc kupuje.
  6. venderen

    COD zombieeee

    na pierwsze 5 rund wybijajcie zombie samym pioseletem(1 runda=3 strzaly w nogi i potem kosa, dalej moze byc wiecej strzalow :P) a potem no co.. tak jak kolega wyzej napisal-box
  7. Karta graficzna 1 gb.. ale jaka? Procek i ram wydaja się ok ale brakuje tez płyty głównej która ma tez znaczenie. Spróbuj może stery wgrać nowe do grafy, reinstalować grę lub zrobić format:P
  8. venderen

    COD zombieeee

    O masz, to kolego masz trochę ciężki problem do pomocy. Za Ciebie grac nie będziemy:) Najważniejsze to trzymać się razem i sobie pomagać. W zombie też trochę skilla potrzeba, wiec graj, graj, graj i graj Odpalcie może sobie haki do zombie:P
  9. kurde pobrałbym ale jak by była 100% pewność ze nie zostanie wykryty:D szkoda mi mojego dorobku :P po za tym byl update black opsa wiec moze juz byc wykryty
  10. venderen

    Cofnięcie

    tak, wracaja, ale nie zawsze.
  11. venderen

    Cofnięcie

    nie pierwsza sytulacja ze skasowanymi statami itd. Moze powroci chociaz bardzo watpliwe:( Jedyne co Ci pozostaje.. to grac od tego co masz teraz.
  12. jesli znalazles dzialajacego to bylbym wdzieczny jak bys sie takim podzielil
  13. venderen

    IP moda iSnipe .

    On chciał konkretny serwer z konkretnym modem.. Możesz zrobić tez trochę podobnie jak kolega wyżej napisał, lecz już musisz posiadać tego moda. Wtedy w filtrowanie wybierasz nazwę tego moda i wyświetli Ci serwery z tym modem.
  14. lepszy komp lub: Mozesz poszperac w ustawieniach karty graficznej lub sciagnac jakies cfg :P
  15. venderen

    Problem

    Napisz dlaczego nie mozesz? Nie czyta płyty? Brakuje plikow? Wiele moze byc opcji, musisz nam podac wiecej informacji
×
×
  • Dodaj nową pozycję...