to jeszcze zalezy z czym latasz, jaki masz dodatek do broni i co pozwalaja na serwrach
Ja przewaznie latam albo z AK+powiekszony, Pewna ręka i clay lub zamiast ak Galil z podwojnym magazynkiem:)
na pierwsze 5 rund wybijajcie zombie samym pioseletem(1 runda=3 strzaly w nogi i potem kosa, dalej moze byc wiecej strzalow :P) a potem no co.. tak jak kolega wyzej napisal-box
Karta graficzna 1 gb.. ale jaka?
Procek i ram wydaja się ok ale brakuje tez płyty głównej która ma tez znaczenie.
Spróbuj może stery wgrać nowe do grafy, reinstalować grę lub zrobić format:P
O masz, to kolego masz trochę ciężki problem do pomocy. Za Ciebie grac nie będziemy:) Najważniejsze to trzymać się razem i sobie pomagać. W zombie też trochę skilla potrzeba, wiec graj, graj, graj i graj Odpalcie może sobie haki do zombie:P
kurde pobrałbym ale jak by była 100% pewność ze nie zostanie wykryty:D szkoda mi mojego dorobku :P po za tym byl update black opsa wiec moze juz byc wykryty
On chciał konkretny serwer z konkretnym modem..
Możesz zrobić tez trochę podobnie jak kolega wyżej napisał, lecz już musisz posiadać tego moda. Wtedy w filtrowanie wybierasz nazwę tego moda i wyświetli Ci serwery z tym modem.