Skocz do zawartości

micekk982

Members
  • Postów

    372
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    CK

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. micekk982

    Altalk [Hamachi] [Easy]

    Tutaj prezka... http://www.mpcforum.pl/topic/421346-altalk-hamachi-easy/page__p__3000261#entry3000261 Dash sie myli....
  2. micekk982

    Altalk [Hamachi] [Easy]

    UWAGA!!! Serwer przez 2 dni będzie BETA. Prosze informować administracje o błedach/bugach. Przeczytaj Dodatkowe Informacje, które pomogą Ci zapoznać się z serwerem. Prosimy o dodanie przedrostku [Altalk] przed nickiem na Hamachi. Ostatnia prezka była usunięta przez Dasha. 4x 2.33 GHz 4 GB 6 MB/S http://5.106.128.218/ http://5.106.128.218/ LAUNCHER: http://www.multiupload.com/DVRLWGF8ZR - http://www.multiupload.com/DSSOR377CJ http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=c840b37ef5f0113cb78fd98aa0eefbf05b04e9a93caccbb4b178b6ae3b998f6b-1312909319 Kd są u handlarki, a fryzy u instr. ;p Brak !, Tylko na epiki po 1 perle. Perły u Handlarki 999% 999% 999% Będzie ;PP Hamachi, System zgłoszen dostepny na stronie serwera. 9-22 9-22 9-22 9-22 9-22 9-22 9-22 123 [GA]Micek [GM]Shock Witamy w prezentacji serwera Altalk!!! Na serwerze znajdziesz m.in. następujące nowości: - Nowe Bronie - Nowe Zbroje - Eq smoka - Max lvl 127 Serwer jest Easy lecz nie do końca 4 fun... od 97 lvla który dostajemy na start trzeba expić samemu. Serwer naprawdę będzie sie bardzo rozwijał. Planujemy dodać jescze jeden komplet eq (po eq smoka) tyle, że na niego otrzeba będzie ulepszacz, który będzie dropil lub bedzie go można wygrac w eventach. Oraz wiele więcej zmian !!! Bony: Hp 7.5k, Abs 15%, silny ludzie 10%. UWAGA !!! Na serwerze 6/7 bon mozna zdobyć z mobów oraz metków 90 lvl. Dzięki temu pvp będzie ciekawsze ; pp. Na serwerze jest ciekawy system ulepszanie którego nie bd opisywal bo by mi troszke to zajęło. Tabela kar: - Przeklinanie dozwolone, lecz obraza gracza nie - obraza ban na 3h - Używanie hacków/modów/bugów/etc. - za 1 razem ban na 1 dzień, za 2 razem blokada konta na stałe/wykluczenie z oferty gry. Newsy/ogłoszenia będe dawał w tym temacie. Zapraszamy na serwer !!! :PP REJE SPRAWDZONE DZIAŁA NA 100% :PP
  3. Dodane/zmienione ; ))
  4. Nom niestety... trzeba wkleic do metina 2008 r. Może jutro dodam full clienta.
  5. micekk982

    Altalk [Hamachi] [Easy]

    UWAGA!!! Serwer przez 2 dni będzie BETA. Prosze informować administracje o błedach/bugach. Przeczytaj Dodatkowe Informacje, które pomogą Ci zapoznać się z serwerem. Prosimy o dodanie przedrostku [Altalk] przed nickiem na Hamachi. 4x 2.33 GHz 4 GB 6 MB/S http://5.106.128.218/ http://5.106.128.218/ LAUNCHER: http://www.multiupload.com/DVRLWGF8ZR Wklejamy do metka 2008r. - http://www.multiupload.com/DSSOR377CJ http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=c840b37ef5f0113cb78fd98aa0eefbf05b04e9a93caccbb4b178b6ae3b998f6b-1298213021 kd są tylko ich nie pokazałem ;pp Brak !, Tylko na epiki po 1 perle. Perły u Handlarki 999% 999% 999% Będzie ;PP Hamachi, System zgłoszen dostepny na stronie serwera. 9-22 9-22 9-22 9-22 9-22 9-22 9-22 123 [GA]Micek [GM]Shock Witamy w prezentacji serwera Altalk!!! Na serwerze znajdziesz m.in. następujące nowości: - Nowe Bronie - Nowe Zbroje - Eq smoka - Max lvl 127 Serwer jest Easy lecz nie do końca 4 fun... od 97 lvla który dostajemy na start trzeba expić samemu. Serwer naprawdę będzie sie bardzo rozwijał. Planujemy dodać jescze jeden komplet eq (po eq smoka) tyle, że na niego otrzeba będzie ulepszacz, który będzie dropil lub bedzie go można wygrac w eventach. Oraz wiele więcej zmian !!! Bony: Hp 7.5k, Abs 15%, silny ludzie 10%. UWAGA !!! Na serwerze 6/7 bon mozna zdobyć z mobów oraz metków 90 lvl. Dzięki temu pvp będzie ciekawsze ; pp. Na serwerze jest ciekawy system ulepszanie którego nie bd opisywal bo by mi troszke to zajęło. Tabela kar: - Przeklinanie dozwolone, lecz obraza gracza nie - obraza ban na 3h - Używanie hacków/modów/bugów/etc. - za 1 razem ban na 1 dzień, za 2 razem blokada konta na stałe/wykluczenie z oferty gry. Newsy/ogłoszenia będe dawał w tym temacie. Zapraszamy na serwer !!! :PP REJE SPRAWDZONE DZIAŁA NA 100% :PP
  6. już to uczyniłem, Czekam na dalsze pomysły.
  7. Siemka! Czy dałoby rade tak przerobić patcher by deco16 aby po spatchowaniu i naciśnieciu rozpocznij grę uruchamiał spolszczenie? oryginalnie jest ystawione ze uruchamia metin2client.bin (wyczytałem w temacie) jak się da to wie ktoś jak to zrobić? od razu mówie, że jest zielony w autoit.
  8. Przy wgrywaniu querów wsykakuje błąd: 1046 - No database selected Query mam z Klienta by Dash 2010. pomocy !
  9. poproboje i dam znac @mimo wszystko dalej sie tak dzieje...
  10. Mam pewien problem zainstalowalem kmr moda pobrałem z metin2mod.tk ExpBot 3.0 by DяΔg0и i zmienilem metin2client.bin na metin2.bin tak jak napisał kmr: W injectorze wybierać metin2.bin zamiast metin2client.bin i uruchamiam bota wlaczam kmr moda bot sie wylacza a ja sie loguje i nic nie ma... pomóżcie
  11. Dzięki zapomniałem o starym dobrym kamerze ). Czy jak odpale SG przez kmr to bedzie dzialac fb??
  12. Prosze o podanie linkow do hackow dzialajacych na metin2.sg. Wszyskie dzialajace czyli mh, fb, expboty. TYLKO DZIALAJACE NA SG!!!
  13. Zdecydowanie zostawić localhost.
  14. Fjne fajne +. Ale przestańcie dodawać już te perły bo jescze chwila i CAŁE forum bedzie w nowych perłach .
  15. I na koniec rozpiżdża cały świat Metin2. Dobrą masz wyobraźnie....
×
×
  • Dodaj nową pozycję...