Skocz do zawartości

Twisterek

Members
  • Postów

    226
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Twisterek

  • Urodziny 23.08.1995

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia Twisterek

  1. Brak ss handlarzy , Start . Prezka 7/10 Serwer Nie wiem ^ ^ dam Edita Jak Zobacze ; >
  2. Stronka Nie dziala , REje Tak samo , Popraw Prezetacje . ;] Jak Serwer bedzie dziala dam edita ;]
  3. Twisterek

    [PROBLEM] Metin2 :|

    Tak to jest antywirus to co mowiles offlem go i jest dobrze dzieki dziala.. ale mam jeszcze jeden problem pogram pare min z 5-10 zacina sie .. i nie da rady odciac trzeba odnowa wlaczac.. wiesz oco chodzi ?
  4. No sprobuje waszych pomyslow . Jezeli ktos jest chetny przy pomocy robieniu serwera dostanie admina . ;x gg 18353757 Nie moge tego zrobic.. Jezeli wie ktos jak to wykonac ewentualnie przez team viever jak sie wam chce pomozcie mi :X
  5. Witam gdy chce zapisac zmiany w pliku cofnig poniewaz chcialem dodac sobie admina gdy chce zapisac zmiany wyskakuje mi takie cos.. Tutaj Wam dam ze 3 ss Pokolei co i jak ... gdy wyskoczy okienko na ss potem jest ze user.ini istnieje i czy chce go podmienic klikam tak i wyskakuje Prosze o szybka pomoc! http://imageshack.us/g/695/problemcs1.png/ ss
  6. Twisterek

    [PROBLEM] Metin2 :|

    Pomoze Ktos . ? :||
  7. Twisterek

    [PROBLEM] Metin2 :|

    Mam Drugi Problem.. Tym Razem Z Clientem Odpuscilem Instalowanie Sciagnolem Clienta... i Gdy Mnie laczy Wpisalem pasy i wgl Proces Logowania I Jest '' Brak Odpowiedzi '' WTF ? Tu ss http://imageshack.us/photo/my-images/717/problemmetin.png/ Prosze o Pomoc !! Wlogowalo Do Postaci I Do Paska naszczescie .. Ale Jak wiecei co z tym zrobic pisac !! A Tutaj next Problem ( pasek Sie nei chce ladowac http://imageshack.us/photo/my-images/683/jeszcze1problem.png/
  8. Twisterek

    [PROBLEM] Metin2 :|

    Mam Tylko Dysk C.
  9. Twisterek

    [PROBLEM] Metin2 :|

    No to , to jest zwykla torrenta nei pobieralem.
  10. Twisterek

    [PROBLEM] Metin2 :|

    Mam problem z wypakowaniem metin2 .. zainstalowalem bylo ok gdy chcialem wypakowac dochodzi do polowy i jakis blad Tutaj macie ss http://imageshack.us/photo/my-images/38/problemmetin2.png/ Wieciie co jest grane . ? Jak tak pisac gg 18353757 lub pod postem :\\ Za dzialajaca odpowiedz xdd daje 5 i +
  11. Twisterek

    Metin Się Rozpada.

    Kurde uspokujcie sie reklamucje sobie gdzie indziej. Rowniez raportuje . Perma mu!
  12. Twisterek

    Pinmt2[Hamachi][Pl]

    ONLINE ?? Czemu jest blad... Moze spol jest zle ? :|
  13. Twisterek

    Freedom [Pl] [Hamachi]

    Reje smiga jak szalone wbijam i dam edita . A za tutka lap + ;]
  14. Twisterek

    Zabawamt2

    Jak mi się zdaje to skan jest ...
  15. Hehe reklama uboga . Ale pogram
×
×
  • Dodaj nową pozycję...