Witam gdy chce zapisac zmiany w pliku cofnig poniewaz chcialem dodac sobie admina gdy chce zapisac zmiany wyskakuje mi takie cos.. Tutaj Wam dam ze 3 ss Pokolei co i jak ... gdy wyskoczy okienko na ss potem jest ze user.ini istnieje i czy chce go podmienic klikam tak i wyskakuje Prosze o szybka pomoc!
http://imageshack.us/g/695/problemcs1.png/ ss