Skocz do zawartości

Pietruch997

Members
  • Postów

    166
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Pietruch997

  • Urodziny 07.09.1996

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Myślibórz

Osiągnięcia Pietruch997

  1. Polecam Monster WoW codziennie bugfixy a serwer działa juz b długo i ciągle +3000 graczy online i zero lagów/kolejek aby wejsc na serwer.
  2. Polecam serwer godny uwagi.
  3. Ile grasz w minecraft ? Od początków Alphy Ile masz lat ? 15 Ogarniasz ? Pewnie Masz mikrofon ? Mikrofon mam ale mój komp ma problemy z nim :] Jeżeli szukacie adminów,modów itp zgłaszam się na ochotnika :] posiadam b.duze doświadczenie znam komendy na : bukkita worldedita i wszystkie inne przydatne pluginy :] Ps: poproszę o ip
  4. Pietruch997

    Nie moge grac

    ja mam te programy i też nic się nie włącza
  5. Gdy próbuję uruchomić grę np: Terraria lub przeglądarkę Google Chrome wyskakuje mi:"Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc000007b). Kliknij przycisk OK aby zakończyć aplikację." Tak samo mam z wszelkiego rodzaju injectorami do hack'ów czy crackami do gier .Proszę o pomoc format nie pomaga a ja już kompletnie nie wiem co mam robić
  6. Pietruch997

    Początek

    Witam! Dawno nie grałem w DO (kiedys dostałem bana na FE) i znowu gram ale jajeczkiem itp nic nie mam a tak to mi sie nie chce Więc jeżeli ktoś z was ma do oddania jakieś konto chętnie się nim zaopiekuję (Nie będę puszczał bota ;P) Jestem dość doświadczonym graczem więc nie musicie się o nic martwić Z góry Thx
  7. Certy można oddawać co 24 h więc nie wiem jak chcesz oddać wszystkie w 1 h Chyba że na sprzedaż chcesz to tak dropisz :] A jak dropniesz 30 certów w 1 h zamiast latać codziennie i dropić to się nawet opłaca
  8. Witam! Dzisiaj postanowiłeż że zacznę grać w Mythosa (neosy z Metka dobijały mnie) myślę sobie: "To może być coś!". Pobrałem instalkę oraz ładnie sięzainstalowało......i.....tu jest problem, gra się nie uruchamia :/ wyskakuje tylko jakiś biały prostokąt na środku ekranu kompletnie nie wiem co mam robić
  9. A ja sie z wami nie zgodzę na 30 lvlu nie dostaniesz Dzielonych ja stałem przez 30min. i nic a jak wymienialem na 36 to za 1 razem byly i ciagle potem
  10. Co ja bluzgałem na czacie?? Ale udało mi się nawet te 5k nx pomaga... A mowiliscie że nikt z MPC nie wygra
  11. Myślę że temat można zamknąć bo sie juz spam robi
  12. Up@ WTf?? Ja miałem buga że mogłem kupic se bron na 30 D za 99 GP ale tylko z shopping cart Ale niezły żart z tym megaphonem
  13. Nice nie dotykałem (oprocz cenzury i WTF ) hah rzeczywiście
  14. Pietruch997

    Bug Czy Żart?

    Gram sobie gram aż tu patrze KliK(nie moglem wstawic bo format zły a nie chciało mi się bawić z tym) więc według was to bug czy jakis żart nexona? ja osobiście boję się otwierac czarne skrzynki
  15. Nie nie da się jak spróbujesz to wyskoczy informacja o włączonym wcześniej combacie sprawdź sam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...