???? job? wtf? myslalem iz tutaj nie ma jobow
@EDIT Rozwiazalem okazalo sie ze mialem na sobie wrozke wody niby to wodna sp ale trzeba bylo zdjac wruche i zalozyc jeszcze raz;ppp
Podczas instalacij nostale se mozna zmienic na angielski.Jesli pomoglem to prosze o +;p
Jesli offtop to prosze moda o usuniecie.
@edit prosze o usuniecie nie dziala;pp