Siemano, jak odpalam nie ważne jakiego Metina PL, priv zawsze wyskakuje mi błąd "Nie znaleziono punktu wejścia procedury _GrannySampleModelAnimatiosAccelerated@20 w bibliotec granny2.dll.". Wgrywałem plik granny2.dll. i dalej to samo, mam Windowsa 7 home premium 32 bity. Wie ktoś coś na ten temat?
http://img715.imageshack.us/i/screenerror.jpg/
Edit:
Sorry napisałem w złym dziale, proszę o przeniesienie tematu do dobrej kategorii.