Skocz do zawartości

Szakal456789

Members
  • Postów

    45
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Szakal456789

  1. Zmieniłem realmlist ! Gre właczam przez pobrany lancher Grasz na 4.2.2 ??? i kurde nie wiem co zrobic bo na kazdym serwie mi to wyskakuje ze nie mam jakiegos patch moze jest cos do clienta wow jakis patch specjalny do privów bo cos mi kolega mówił ze cos takiego jest
  2. A mozesz mi powiedziec jesli mozesz jak to zrobic bo wow mam dopiero od 2 dni
  3. A wiec przechodze do sedna sprawy mam wersie WoW cataclysm 4.2.2 i nie chce wydaca kasy na globala i dlatego zaczynam gre na prywatnych serwerach . Wiec gdy zrobie wszystko na stronie i pobiore jakiego lanchera gra sie włacza lecz gdy sie zaloguje to pisze zeby pobrac jakiegos patcha i nie wiem co sie dzieje i dodam ze serwer jest pod 4.2.2 ?? Prosze o pomoc z góry dzienki
  4. A wiec mam taki problem gdy próbuje odpalic gre i naciskam na craka to wyskakuje mi to Failed to initialize the GameStartup Interface!
  5. mam 11k hp i 521 defa
  6. A wiec do rzeczy Postac: WOJOWNIK 67lvl Skile: aura M3 berek m4 wir m3 EQ: magneto+8 lub rib +9 z sre 15 boga+8 z all kd +3 ebo +8 ale bedzie +9 branza 1.5k hp naszyjnik 1k hp buty 1k hp lwia tarcza +9 zelek +9 no i + jeszcze buff
  7. Szakal456789

    Pytanie

    mam takie pytanie jak odpalic Shaiya 2 razy na 1 kompie ale mam tylko 1 partycie dysku c jak to zrobi na 1 partycie ???????????????????????????????????? prosze o szybka odpowiedz daje +
  8. TAK MAM SIEC I ON JEST
  9. czesc zrobiłem serwer na wersi beta tej najnowszej ale gdy kolega chce sie zalogowac do serwera to mu wyskakuj Connecting to the server czy jakos tak i nie kiedy jeszcze tak Failed to connect to the server a serwer jest odpalony cały czas bardzo prosze o pomoc daje + i 5
  10. a wiec szukam tut jak zrobic zeby mozna było ulepszac hwanga od +0 do +9
  11. a wiec ma ktos pliki gdzie zamiast czarnego militara jest czarny lew za brozawego jest normalny lew i za białego jest biały a zabiast boja tygrys
  12. http://www.mpcforum.pl/topic/194420-client-krlewskie-hwangi/ http://www.mpcforum.pl/topic/197872-clientnowe-uki/ http://www.mpcforum.pl/topic/214764-client-nowe-bronie-mityczny-miecz-oraz-miecz-orkw/ http://www.mpcforum.pl/topic/207668-tutorial-wite-hwangi-dla-wszystkich-klas/ http://www.mpcforum.pl/topic/142657-tutnowa-bron-mlot/ http://www.mpcforum.pl/topic/228867-download-nowe-ikony-skilli-v2/ http://www.mpcforum.pl/topic/234020-download-nowy-kolor-mountow/ http://www.mpcforum.pl/topic/233364-tutspis-wszystkich-nowych-broni-oraz-zbroji/
  13. nie mam zabardzo czasu wiec szukam gotowego napewno ktos mam to jest forum trzeba sie dzielci nie kazdy potrafi to zrobic .Wiec prosze o ten forder pack
  14. a wiec szukam plików do cilenta z dodanymi (srebny-złoty hwang moze byc bez ulepszen / niebieski i normalny /stalek kazdy rodzaj /eq +100 te hełmy itp z csyt2 / wierzchowce / epickie bronie i tez te syrek tasak swiety zeby miały atak /nowe skille/wszyskie zbroje odzielnie jak by ktos miał to wszysko w w folderze pack to prosze o llink zeby pobrac i jeszcze prosze o zapytania. Wiem ze prosze o gotowe ale nie mam czasu na zrobienie tego lub nawet szukanie chce zrobic serwer i bardzo mi to potrzebne
  15. a wiec szukam TuT ja zrobic wierzchowce nie zamiast koni tylko osobno
×
×
  • Dodaj nową pozycję...