A wiec przechodze do sedna sprawy mam wersie WoW cataclysm 4.2.2 i nie chce wydaca kasy na globala i dlatego zaczynam gre na prywatnych serwerach . Wiec gdy zrobie wszystko na stronie i pobiore jakiego lanchera gra sie włacza lecz gdy sie zaloguje to pisze zeby pobrac jakiegos patcha i nie wiem co sie dzieje i dodam ze serwer jest pod 4.2.2 ?? Prosze o pomoc z góry dzienki