Popsulo mi sie cos w skuterze ,bo jak hamuje to tylko w tylnym kole mi hamuje a to prawie nic nie daje dzis o malo nie wpadlem pod tira , czy wie ktos jak to naprawic > ? skuter to zip , moze ktos wie co z tym fantem zrobic ...
wszystko widac na tym filmiku ... tzn on ma tez czasem problmy z paleniem ale najwyzej z pycha , gorzej z hamulcami , gdzie sie ten plyny wlewa od hamulca?