Skocz do zawartości

domi333

Members
  • Postów

    218
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Osiągnięcia domi333

  1. http://www.mpcforum.pl/topic/483579-hackcodmw3-plus-5-trainer-for-sp-co-op/ Wystarczy poszukać.
  2. @up dzieki wielkie za pomoc ale totalnie nie wiem jak sie za to zabrac nie wiem czy wziasc do tego jakiegos kolesia ktory sie na tym zna i by mi doradzil co kupic bo jestem w tym zielony
  3. Znow mam ten problem @tripipi przed ok. 40 stopni z hakiem a w czasie grania to nawet dochodzi do 60 stopni @dziadzio z tym zasilaczem nie wiem musialbym rozkrecic i sprawdzic, kompa przeczyszczalem wiele razy a z karta to nie wiem o co ci biega Jakies pomysly?
  4. Rozwiazane mialem stare sterowniki do mojej karty zainstalowalem nowe i smiga (narazie)
  5. winXP(32bit) service pack 3 Pentium dual core CPU E5400 2.70GHz 2 gb ram monitor plug and play na NVIDIA GeForce GT 240
  6. Mam problem gdy gram w coda4 to po jakis 30min-1godz mam scine i pisze ze sterownik ekranu przestal dzialac i musze wylaczac menedzerem albo resetowac grafe mialem na najgorsza bez cieni itp bylo dobrze ale znow sa te sciny tak samo mam z mw2 help
  7. domi333

    [Problem] Xfire

    @up nie dziala jakbyscie mieli jakis inny radar undetected to wyslijcie linka bo z tym co sie mecze pol dnia nadal nie dziala @edit Macie jakies pomysly? albo innego radar hacka pod wersje 1.7(win XP 32bit)? Jak nie to temat do zamkniecia <_<
  8. domi333

    [Problem] Xfire

    weszlem do calla odpalilem hacka wpisalem ip w konsolce weszlem na serwer ale i tak nie dziala jakby co win XP 32bit
  9. domi333

    [Problem] Xfire

    dzieki wielkie dziala ale mam tera nowy problem z cod4 radar 2D injectuje tego xfirehook.dll przez Valkyrie wlaczam sewer przez xfire ale tego radaru nie ma mam wersje coda 1.7 na serwerze pb on hack jest undetected moze cos zle robie albo juz nie dziala?. Z gory dzieki
  10. domi333

    [Problem] Xfire

    Witam, mam problem otoz chce wlaczyc coda przez Xfire ale nie wyszukuje mi coda a mam go zainstalowanego(pirat) nie wiem o co biega. Z gory dzieki
  11. @up To farm
  12. @up Masz na champion spotlight Wukonga build,runy,masterie
  13. dodaja Wukonga dzikiego makaka
  14. nie masz pliku patch_mp.ff re-install cala i powinno dzialac
  15. domi333

    Kto lepszy?

    jak masz dopiero 8 lvl to pewnie masz nieogarow w enemy wiec proponuje ci kupic katarine poniewaz wiekszosc ludu nie wie ze w TF trzeba focusowac kate wiec wystarczy tylko shunp+lotus=PENTA przy dobrym buildzie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...