Mam problem , który wygląda tak gram jakieś 30-60 minut i wyskakuje mi czarny ekran nie wiem czemu , potem wyskakuje program przestał działać i pulpit;/
mam win 7 32 bit nie działo się tak dotychczas tylko na serwerze MPC usuwałem minecrafta i "instalowałem" od początku lecz dzieje się to samo