F#Rpvp-Reaktywacja
Witam jak już wiecie wczoraj daliśmy sondę Czy reaktywować F#Rpvp .
Wiekszość głosów była za TAK .
WIEC postanowilismy reaktywowac SERWER !
NA START :
SKILLE P ,BOJOWIEC ,74lvl,
4FUN ! Hwang,Stalki,Party u handlarzy.
SIECI HAMACHI:
F#Rpvp
F#Rpvp-2
F#Rpvp-3
F#Rpvp-4
F#Rpvp-5
BEZ HASLA !
REJE: http://5.135.213.196
SPOLSZCZENIE: http://www.speedyshare.com/files/21401829/F_Rpvp-Reaktywacja.exe
Mamy nadzieję ,że serwer po Reaktwyacji sie spodoba.
UWAGA: Nie uzywamy SKILL HACKÓW i tym podobnych.Nie prosimy a dasz GM ? Bo nie damy ! Jak bedzie rekrutacja ON napewno poinformujemy. : ))
Zapraszamy ADMINI SERWA F#Rpvp
[GA]RobaczeK , [GM]kamilontek