Siema więc tak mam rekawice złodzieja i wojownika 60lvl i teraz moje pytanie Gdzie dropić te szkaty tak żebym ich dosyć sporo miał ( myśle że z 3 godziny bede dropił ) Powiedzcie mi z góry thnX.
Ej sorry wszystkich, teraz sie sam z siebie śmieje ja ciągle instalowałem Moda z 25 Haha a nie z 27 Ale ze mnie Down Już wszystko działa. Do zamknięcia
no tak ale jak instaluje Moda ( na najnowszych aktualizacjach ) to pisze że coś z plikiem Index i prosze o spaczowanie metka. :/ i nie wiem.
Spróbuje jeszcze raz.
Mam pytanie, czy Kamer Zrobi Moda na 31Października, bo już jest nowa aktualizacja i nie działa i nie wiem co mam zrobic :/.
Kamer Teraz wszystko zależy od cb
Dobra jutro bedzie 50% Expa to wbije z 61/2 To najpierw w v1 Spróbuje Na full spocie a potem Przed dt i w dt A Potem napisze gdzie najlepiej ThnX za odp.
Siema a więc mam woja body 58/60lvl ( bede dropił bez rękawicy ) i tu moje pytanie gdzie najlepiej dropić szkaty blasku księżyca. Eq mam średnie w v1 Biore po 5 Grupek Bez Buffa a z buffem Dużo więcej ( Ale buffa Narazie nie mam ) z góry ThnX