Skocz do zawartości

Hawran

Members
  • Postów

    40
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Świdwin

Osiągnięcia Hawran

  1. Masz starą wersje Clienta z tego co widzę. Zapraszam na www.sro.vn do probrania najnowszego clienta
  2. Hawran

    eSro | inspekcja

    I to jest dziwne niby serwery są włączone. Ale jest sobota, środek dnia, zazwyczaj o tej porze serwery były pełne i nie dało się wbić. Niewierze że akurat dzisiaj tak mało ludzi gra. Coś się dzieje tylko co. Tym bardziej, że nie można wbić ... Widziałeś co pisało ? Coming soon - także nie ma opcji jeśli chodzi o nowy client, pozatym gdyby tak było napisali by coś o tym na forum, a prócz zapowiedzi nowego updatu, nie ma żadnej konkretnej informacji o tym co się dzisiaj dzieje.
  3. Hawran

    eSro | inspekcja

    Ja myślę, że albo znowu mają miejsce te ataki lub jakieś komplikacje związane z tym wczorajszym zwiększeniem liczy slotów na serwerach.
  4. Teraz już normalnie wbijam. Ale bot nie atakuje mi mobków.
  5. To raczej wpływu nie ma.
  6. Wiesz, tak miałem na początku, ze raz na jakiś czas zdążyło mi się dostać crasha. Lecz teraz cały czas, za każdym razem.
  7. Mam pewien problem. Otóż uruchamiam db- bota poprawnie, tak jak być powinno. Wcześniej działało bez problemu. Teraz nagle gdy próbuje wbić się na server wszystko ładnie chodzi, jednak w momencie gdy już wbije i jest chwila gdy obraz zanika, silk wyłącza się. Nie wiem czym to jest spowodowane. Reinstalacje silka już robiłem. Próbowałem wszystkie sposoby już chyba. Jednak gdy się loguje bez loadera to wszystko działa, no prócz bota oczywiście. Mam Win XP.
  8. Hawran

    Bufy

    Nie mam pojęcia jak to naprawić ktoś coś wymyślił ? Już się z tym uporałem
  9. Hawran

    Katty Server

    Katty OTServ v3 START 1.10 GODZ. 18:00! Witajcie drodzy użytkownicy dziś mam do zaprezentowania otsa z bardzo przerobioną i rozbudowaną mapą Evolution. Na otsie znajdziecie nowe itemki, questy, monstery i wiele innych bardzo ciekawych rzeczy! A o tym już za chwilę. Informacje: ACC: katty.no-ip.pl Klient: 8.6 Silnik: TFS 0.4.0! Skills x100 Magic level x80 Server: PvP Loot x3 Nasz serwer będzie posiadał następujące raty: Od poziomu 1 do poziomu 200 expirence pomnożone razy 65 Od poziomu 201 do poziomu 300 expirence pomnożone razy 40 Od poziomu 301 do poziomu 450 expirence pomnożone razy 35 Od poziomu 451 do poziomu 550 expirence pomnożone razy 28 Od poziomu 551 do poziomu 600 expirence pomnożone razy 25 Od poziomu 601 do poziomu 750 expirence pomnożone razy 23 Od poziomu 751 do poziomu 800 expirence pomnożone razy 21 Od poziomu 801 i wyżej expirence pomnożone razy 14 Dlaczego nasz serwer? Posiadamy mnóstwo skryptów oraz bardzo rozbudowaną mapkę Evolution. Ulepszanie broni i ekwipunku obronnego. Unikalny acc maker z nowymi funkcjami. Będą ataki potworów na miasta oraz organizowane inne atrakcje. Bardzo dobrze dobrany Fast Attack. Domki już od 50 lvla! Lvl ten wbijasz bardzoo szybko! Training Roomy, spokojnie możesz trenować nie siedząc przed komputerem. A ponadto, po daniu "exita", postać dalej stoi i trenuje! Teleporty Do Expowisk! Już nie musisz iść pół dnia na wybrane expowisko. Wiele nowych Czarów i potworów. Zaczynasz od 8lvla i na starcie dostajesz przyzwoite eq! 0 Lagów, Crashy i Debugów ! Manaruny! Wiele ciekawych Questów! Balansacja profesji. Lottery System - co 3h można wygrać różne rzeczy! Bonusy do Addonów. War System! I wiele innych ciekawych rzeczy! Jednak, żeby się o nich dowiedzieć musisz po prostu wejść i zobaczyć! Zapraszamy!
  10. Hawran

    Katty Server

    Katty.no-ip.pl Witam i zapraszam wszystkich na nowy server, o nazwie Katty. IP servera: katty.no-ip.pl Client gry: 8.54 Strona servera: http://katty.no-ip.pl/ Raty servera wynosza: Exp: x50 Skill: x100 Mlvl: x15 Na serwerze znajduje się mnóstwo teleportów, na expowiska, sms shop (trwa promocja), cala masa questów np: - Banshee Quest - Annihilator - Demon Helmet - Pits of Inferno - HOTA i ZNACZNIE WIĘCEJ ! Spotkasz także potwory których nie znajdziesz na globalnej Tibi. Są tu także komendy dzięki, którym kupisz aol'a (!aol), blessy (/bless), lub domek (!buyhouse), czy zakupienie VIP'a (!buypremium) i wiele innych. Serwer ruszył niedawno, śpiesz się poki trwa promocja w sms shopie ( i póki są wolne domki). Wchodz do gry i stań się najlepszy !
  11. Hawran

    Katty Server

    Katty.no-ip.pl Witam i zapraszam wszystkich na nowy server, o nazwie Katty. IP servera: katty.no-ip.pl Client gry: 8.54 Strona servera: http://katty.no-ip.pl/ Raty servera wynosza: Exp: x50 Skill: x100 Mlvl: x15 Na serwerze znajduje się mnóstwo teleportów, na expowiska, sms shop (trwa promocja), cala masa questów np: - Banshee Quest - Annihilator - Demon Helmet - Pits of Inferno - HOTA i ZNACZNIE WIĘCEJ ! Spotkasz także potwory których nie znajdziesz na globalnej Tibi. Są tu także komendy dzięki, którym kupisz aol'a (!aol), blessy (/bless), lub domek (!buyhouse), czy zakupienie VIP'a (!buypremium) i wiele innych. Serwer ruszył niedawno, śpiesz się poki trwa promocja w sms shopie ( i póki są wolne domki). Wchodz do gry i stań się najlepszy !
  12. Hawran

    Sjsro

    Bardzo chciał bym zagrać na sjsro, lecz rejestracja jest ciągle zamknięta. I związku z tym mam pytanie czy ktoś nie ma konta na zbyciu, najlepiej pustego. Jak coś to PW. Z góry Thx
  13. Hawran

    iSRO + ecSRO

    Już próbowałem jednak nic to nie dało.
  14. Hawran

    iSRO + ecSRO

    Czy istnieje taka możliwość aby iSRO było uruchomione jednocześnie z ecSRO ?
  15. Hawran

    Problem [EcSRO]

    Nie może być przed tą ostatnią inspekcją wszystko było ok, tylko teraz. A kartę niedawno wymieniałem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...